Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5


Ilgi megztiniai – ir sportiškam ir elegantiškam stiliui

Jie yra nepaprastai prašmatnūs, tinka visais metų laikais, atsižvelgiant į medžiagą, ir yra vienas iš tavo garderobo pagrindų: ilgi megztiniai. Juos gali derinti, kaip nori, nes ilgi megztiniai prisitaiko prie tavo kasdienio gyvenimo – juos gali dėvėti ir laisvalaikiu, ir į darbą. Prigludę ir pasiūti iš minkšto megzto audinio, juodi ilgi megztiniai yra ypač seksualūs. Derink tokį megztinį su tamprėmis arba aptemptomis odinėmis kelnėmis. Tuo tarpu tiesaus silueto, kiek laisvesnį megztinį gali apsivilkti ant trumpos suknelės arba derinti su ilgu sijonu ar plačiomis kelnėmis. Jei esi „skinny“ džinsų gerbėja, rinkis tuniką primenantį megztinio modelį. Svarbiausia – ilgas megztinis apsaugos nuo šalčio jautriausias tavo kūno vietas, bet taip pat atrodys stilingai.

Kūrybingi būdai dėvėti ilgą megztinį

Jei megztinio dar neišsirinkai, vertėtų pagalvoti, kaip ir su kuo ketini jį dėvėti. Fantazijai čia nėra ribų, tačiau skirtingi megztinių modeliai geriausiai atrodys suderinti su skirtingais rūbais. Peržvelk ilgų megztinių moterims skyrių ABOUT YOU parduotuvėje ir leiskis įkvėpiama mūsų suderintų rūbų ansamblių. Be įprastų derinių, tokių kaip visų pamėgti siauri džinsai ir ilgi megztiniai, čia gali rasti, pavyzdžiui, megztinį suderintą su mini sijonu ir antblauzdžiais. Kitas įdomus variantas – ilgas megztinis sujuostas plačiu diržu, kuris prikaustys dėmesį prie tavo liauno juosmens. Padidinto dydžio megztinis iš storo audinio gali būti derinamas kaip kontrastas su dailiu plisuotu sijonu, o tvirtai priglundantis plonytis - su vyriškomis velveto kelnėmis. Nebijok paeksperimentuoti - su ilgu megztiniu vargu ar kas blogo gali nutikti.

Gausus ilgų megztinių pasirinkimas: spalvų, siluetų ir modelių įvairovė

Romantiški, seksualūs ar elegantiški - ilgų megztinių pasirinkimas yra didžiulis. Gali rasti modelius gilia iškirpte, jei nori parodyti savo moteriškumą, ar aukšta apykakle – jei tau svarbiau visada jaustis šiltai. Megztiniai su reglano rankovėmis prisitaikys prie tavo kūno formų, o su žemai prasidedančiomis rankovėmis pasiūti modeliai sukurs itin jaukaus „oversized“ megztinio efektą. Net jei pats megztinio siluetas tiesios formos, jis neturi būti nuobodus, ir įvairūs apykaklės tipai ir rankovių formos pasirūpins kaip tik tuo. Kitas elementas, kuris suteiks tavo megztiniui individualumo – spalva. Su juodu atrodysi elegantiškai, o su šviesių pastelinių spalvų modeliu sukursi romantišką įvaizdį. Dar vienas elementas, kurio nederėtų pamiršti – siūlai iš kurių audinys numegztas. Ypač madingi yra laisvo mezgimo megztiniai iš storų minkštų siūlų arba laisvo reto mezgimo megztiniai su permatomu efektu. Juos gali dėvėti ant apatinių marškinėlių arba seksualaus biustjė. Išsirink savo stilių atitinkantį modelį iš didžiulio megztinių pasirinkimo ABOUT YOU parduotuvėje.