CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Vilnoniai paltai moterims49

Peržiūrėjai visas kategorijos Vilnoniai paltai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Paltai

Išlaikyk savo moteriškumą su žavingu vilnoniu paltu

Prieš iškeisdama stilių į šilumą, prisimink, jog gali turėti abu - su šiuolaikiškais vilnoniais paltais. Jie ne tik šildys tavo kūną vėsų rudenį ar atšiaurią žiemą, bet ir bus originalus tavo stiliaus akcentas. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali rasti pačių įvairiausių paltų su vilna. Gal esi mėgėja klasikinio kirpimo ir visada madingos juodos spalvos rūbų? O gal būtent paltas bus tavo išskirtinumo ženklas, iš tolo atkreipiantis visų dėmesį savo ryškia spalva? Jaukumo mėgėjai siūlome gausybę švelnių, žemiškų atspalvių – nuo šviesiai rudos iki tamsios chaki. Platus pasirinkimas yra ne tik spalvų, bet ir modelių atžvilgiu. Sau gali pritaikyti ir laisvą, per didelio dydžio ar figūrą pabrėžiantį paltą su ryškiais įsiuvais. Taip pat tavo stiliaus detalė gali būti ir didelių sagų eilė ar laisvas, lengvai sujuosiamas diržas.

Vilnos paltai – šilta ir modernu

Jei oras už lango jau atvėso, pasirūpink šilumos doze, išsirinkdama naują modernų vilnonį paltą. Elegancija yra visada madinga, todėl būtent šis viršutinis rūbas suteiks tau stilingos ir rafinuotos moters įvaizdį šaltuoju metu. Dažnai žieminė apranga paslepia mūsų moteriškumą ir palieka beformę figūrą. Kad to išvengtum, rinkis moterišką vilnonį paltą su diržu, kuris atskleis tavo moteriškas formas. Suveržk jį stipriai arba palik nesuveržtą, bet kokiu atveju, jis bus akis traukianti stiliaus detalė. Kad ir kokią nuostabią suknelę turėtum, įžengus į vakarėlį visi pirmiausia pastebės tavo striukę ar paltą, todėl nepamiršk pasirūpinti ne tik puošniais vakariniais rūbais, bet ir unikaliu, elegantišku paltu. Įmantriai kirptas paltas su išraiškinga apykakle ne paslėps tavo žavesį, o jį tik išryškins, kartu pabrėždamas seksualią iškirptę ar grakščią kaklo liniją.

Vilnoniai paltai bet kokios figūros moterims

Kai kurie rūbai tinka tikrai ne visoms, o reikalauja specifinių duomenų ir būtent tam tikro tipo figūros. Vilnoniai paltai šios problemos neturi. Jie yra itin universalūs ir lengvai pritaikomi, nes kuriami pačių įvairiausių formų ir modelių tam, kad kiekviena galėtų atrasti sau stilingą ir figūros privalumus išryškinantį apdarą. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūloma ne tik stilių, formų ir spalvų, tačiau ir dydžių įvairovė. Visi rūbai ant tavęs atrodo kaip maišas, nes visi dydžiai tau per dideli? O gal net nesivargini ieškoti, nes visi rūbai tik standartinių manekenių figūroms? Pamiršk tai ir išsirink sau tinkamą moterišką vilnonį paltą iš plataus asortimento nuo XXS iki XXXL dydžio. Žiema yra ne tam, kad save paslėptum, o tam, kad dar labiau galėtum atskleisti savo stiliaus ir mados pojūtį. Nustebink ne tik kitus, bet ir save su nauju, ekstravagantišku paltu, papuoštu gyvūnų kailių raštais ar klasikiniais langeliais.