ARMANI EXCHANGE – įdomūs faktai apie prekės ženklą

ARMANI EXCHANGE yra gerai visame pasaulyje žinomas prekės ženklas. Prabangius mados namus įkūrė garsus italų dizaineris Giorgio Armani, kuris jau labai daug metų kuria išskirtinio dizaino bei kokybės rūbus tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Prekės ženklui jau yra daugiau nei 45 metai, o pagrindinė būstinė yra Milane. Dizaineriai kuria skirtingus paprastus ir odinius drabužius, aksesuarus bei avalynę, kosmetiką, namų interjero prekes ir netgi papuošalus. Tačiau, svarbu paminėti, kad šis dizaineris turi kelias linijas, kurios visos yra šiek tiek skirtingos. Visgi, visose linijose visuomet bus randama Armani pavardė, tad tikrai nesuklysi rinkdamasis.

ARMANI EXCHANGE įkūrėjo gyvenimas

ARMANI EXCHANGE prekės ženklo įkūrėjas, Giorgio Armani, savo karjerą pradėjo dirbdamas kitiems žymiems žmonėms. Jis daug metų dirbo su Hilton bei su pačiu Cerruti. Visgi, 1975 metais jis nusprendė, kad nori įkurti savo nuosavą verslą. Jis dirbo su prabangiais viešbučiais, muzika bei sportu. Po 25 metų, kai Armani verslas jau buvo gerai įsitvirtinęs pasaulyje, jis buvo pripažintas pačiu sėkmingiausiu Italijos dizaineriu. Dar būdamas jaunas, jis nė nesvajojo apie tokią sėkmę. Giorgio augo paprastame Italijos miestelyje kartu su savo vyresniu broliu ir jaunesne sese. Jo mama buvo namų šeimininkė, o tėvas dirbo apskaitininku vienoje transporto įmonėje. Armani asmeninės šeimos nesukūrė – jis yra itin tylus ir apie savo santykius visai nekalba, tačiau daugeliui žinoma, kad jis yra biseksualus. Šiandien dizaineris yra gerai žinomas visame pasaulyje – jo drabužius dėvi ne tik išskirtinės stileivos, bet net ir Holivudo aktorės bei dainininkės. Maža to, aukštos klasės vyrai taip pat mėgsta dėvėti dizainerio drabužius bei aksesuarus.

ARMANI EXCHANGE drabužių stilius ir kur juos įsigyti pigiau

ARMANI EXCHANGE linija buvo įkurta Amerikoje prieš trisdešimt metų ir orientuojasi pagrinde į gatvės stilių bei provokuojančius dizainus. Šio linijos parduotuves galima rasti net trisdešimt vienoje pasaulio valstybėje, o iš viso yra net 270 parduotuvių. ARMANI EXCHANGE drabužiai yra skirti vyrams, moterims ir vaikams. Visgi, svarbu suvokti, kad fizinėse parduotuvėse esantis pasirinkimas dažniausiai nebūna itin platus, o kainos būna ganėtinai didelės. Todėl, jei nori šiek tiek sutaupyti, tikrai verta paieškoti alternatyvių prekių įsigijimo būdų. Pavyzdžiui, gali apsilankyti internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje, kuri siūlo platų šio prekės ženklo drabužių bei avalynės asortimentą. Tiek vyrai, tiek moterys čia ras tai, ko ieško. Maža to, ABOUT YOU dažnai taiko nuolaidas.