VASAROS IŠPARDAVIMAS: Sutaupyk iki 70%5

Visi produktai iš Champion Authentic Athletic Apparel171

CHAMPION – aukščiausios kokybės sportinė apranga vyrams ir moterims

CHAMPION jau nuo 1919 metų yra populiarus sportinės aprangos ir sportinio stiliaus laisvalaikio rūbų prekės ženklas. Nuo to laiko CHAMPION evoliucionavo ir tapo nepakeičiama aprangos dalimi kiekvieno gatvės stiliaus gerbėjo spintoje. Šio prekės ženklo logotipas – didžioji C raidė yra neparastai lengvai atpažįstamas ir tapo aukštos kokybės ženklu visame pasaulyje, nes savo gaminiams prekės ženklas naudoja aukščiausios kokybės medžiagas, sukurtas taip, kad nesikeistų skalbimo metu, būtų itin patogios dėvėti ir ilgaamžės. Siūlydami bliuzonus, megztinius ilgomis rankovėmis, kelnes, marškinėlius ir dar daugiau, CHAMPION pasirūpins tavo sportine apranga nuo galvos iki kojų. Itin platų asortimentą gali atrasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, kur vos per kelias akimirkas galėsi užsisakyti savo garderobo papildymą, kuris per kelias darbo dienas pasieks tavo namus. Geriausi sportiniai laimėjimai visų pirma prasideda nuo tinkamo pasiruošimo, o būtent apranga yra viena iš svarbiausių jo dalių.

CHAMPION vyrams – stilingas komfortas sportuojant

Nuo sudėtingos pradžios paties įkūrėjo rūsyje iki tapimo garsiu sportinės aprangos prekės ženklu, CHAMPION nuėjo ilgą kelią, kurį sėkmingu padarė itin aukštos kokybės sportiniai drabužiai ir madingi dizainai. Dabar šis prekės ženklas yra pasaulinę sėkmę pasiekęs sportinių ir fitneso drabužių gamintojas. CHAMPION vyrams skirta drabužių kolekcija svyruoja nuo klasikinių pilkų marškinėlių iki jaukių džemperių su stilingais raštais ir paveikslėliais bei dryžuotų retro stiliaus sportinių kostiumų. Derinanti funkcines ypatybes su šiuolaikinėmis madomis tendencijomis CHAMPION kolekcija yra puikus būdas atnaujinti laisvalaikio drabužių spintą. Taip pat nepamiršk patogių ir stilingų sportinių batų. Šiuo metu itin madingi masyvūs sportbačiai su ryškiomis detalėmis. Ypatingam komfortui treniruotės metu nepamiršk įsigyti apatinius marškinėlius, kurie puikiai sugers prakaitą ir leis tau jaustis gaiviai viso užsiėmimo metu.

Moterų sportinių rūbų kolekcijos CHAMPION – išlik stilinga net ir sporto salėje

Ieškai kokybės ir komforto sporto salei? Neabejodama rinkis CHAMPION sportinius drabužius ir niekada nenusivilsi. Šis pasaulinio garso sportinės aprangos ir avalynės prekės ženklas siūlo visą reikiamą aprangą tavo treniruotėms – nuo sportinių marškinėlių, kelnių iki funkcinių sportinių batų. Jei eini sportuoti į sporto salę arba ruošiesi bėgiojimui parke, tai nereiškia, jog turėtum išsižadėti savo mėgstamo kasdienio stiliaus. Su plačiu CHAMPION drabužių ir batų asortimentu, tikrai gali atrasti savo mėgstamas spalvas ir tau tinkančius dizainus tam, kad visada išlaikytum savo unikalų stilių. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrask platų sportinės aprangos pasirinkimą ir susikurk savo naują sportinį įvaizdį jau šiandien – nuo sportinės liemenėlės ir šortų iki jaukaus džemperio bei madingų sportbačių.