ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

 Prekių ženklų antraštė

Coccinelle– rafinuotas Italijos meistrų šedevras

Coccinelle yra itališkas aukščiausios klasės prekės ženklas, kurio gaminami aksesuarai moterims yra rankų darbo ir nepriekaištingos kokybės, bei stiliaus. Daugelį šio prekės ženklo gerbėjų stebina Italijos meistrų rankų darbo rafinuotumas. Ir tai nenuostabu, žinant, kad aukščiausios kokybės medžiagos, patekusios į tikrų Coccinelle meistrų rankas, virsta išties magiškais dalykais. Šios firmos produkcijai būdingas nepriekaištingas meistriškumas ir dėmesio skyrimas detalėms. Stebint, kaip gimsta šie nepakartojami meno kūriniai, žavintys viso pasaulio moteris, neįmanoma nesižavėti meistrų preciziškumu ir gamybos procesu. Kai pasaulio rinkas vis plačiau užvaldo masinės gamybos aksesuarai, turėti rankų darbo Coccinelle rankinę tampa tikru prestižo reikalu. Todėl, 2016-iaisiais metais išleistas šios kompanijos reklaminis šūkis: „Tu visada gali nešioti mane su savimi“, įgauna naują atspalvį. Prabanga gali papuošti mūsų kasdienybę. Tu jos nusipelnei visada, o ne tik išskirtinėmis progomis! Ypač tuo atveju, jei labiau už viską vertini kokybę.

Kokia yra Coccinelle moteris?

Kokia yra Coccinelle moteris? Pradėkime nuo to, kad rankinė, neabejotinai, atspindi jos savininkės asmenybę. Tuomet, moteris, teikianti pirmenybę Coccinelle rankinėms ir aksesuarams, yra pasitikinti savimi, išsikėlusi sau aukštus idealus ir vertinanti gyvenime tai, kas tikra... Visai kaip 2016-aisiais šios firmos veidu pasirinktas amerikiečių modelis Emily Di Donato. Besifilmuodama įmonės reklaminėje kampanijoje, pavadinimu: „Kas verčia mane jausti puikiai?“, ji minėjo paprastus, bet iš tiesų tikrus dalykus. Buvimą su šeima, laiko leidimą gamtoje, šokius kartu su savo draugėmis ir pasivaikščiojimus su mylimu augintiniu. Nenuostabu, kad į šį sąrašą pateko ir Coccinelle rankinė. Ir tai, anaiptol, ne vien reklaminis triukas. Juk ši įmonė gamina savo produkciją tik iš natūralios odos, teikdama pirmenybę jau minėtam geriausių Italijos meistrų rankų darbui. Tad, vargu, ar įmanoma įsivaizduoti labiau patikimą ir solidesnį pirkinį moteriai, vertinančiai eleganciją ir nepriekaištingą stilių.

Coccinelle istorija

Pavadinimas Coccinelle , kaip bebūtų keista, kilęs ne iš italų, o iš prancūzų kalbos ir reiškia „Boružė“. Toks pavadinimas nė kiek nestebina, nes prekės ženklo stilių galima apibūdinti kaip išties romantišką. Šio išskirtinio prekės ženklo įkūrėjais buvo Mazzieri šeima Italijos Parmos mieste 1978 m. Šiame mieste iki šiol veikia prabangi firminė kompanijos parduotuvė, įsikūrusi miesto centre. Iš pradžių tai buvo nedidelė elegantiškų rankinių ir aksesuarų gamybos ateljė. Dėl aukštos pagamintų prekių kokybės, novatoriško požiūrio į dizainą ir gamybą, prekės ženklą netruko pamėgti nepriekaištingo stiliaus gerbėjos, kurių skaičius kasmet augo. Dvidešimtojo amžiaus 90-aisiais metais prekės ženklas pradėjo dinamiškai vystytis ir palaipsniui tapo tarptautine įmone. Per šį dešimtmetį „Coccinelle“ butikai atsidarė Čekijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje ir dar keliose šalyse. Be to, prekės ženklo produktai buvo pradėti pardavinėti pagal franšizę. Šiuo metu visame pasaulyje veikia 67 „Coccinelle“ prekės ženklo butikai.