ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

 Prekių ženklų antraštė

Dorothy Perkins: stilingas moteriškumas ir pasitikėjimas savimi

Tau patinka mada, domiesi paskutinėmis tendencijomis, tačiau kai kurios podiumų naujovės atrodo per daug iššaukiančios ir nepritaikomos realiam gyvenimui ir realioms moterims? Tada atėjai į teisingą vietą. Čia gyvena moteriškumas, judesių ir minčių nevaržantys siluetai, minkštos, malonios, patogios medžiagos, įkvėpimas ir, svarbiausia, nepaprastas, švelnus ir romantiškas tavo grožis. Dorothy Perkins apranga kuriama tam, kad bet kurią dieną – net tada kai nusišypsoti sau veidrodyje ir pasitikėti savimi atrodo tikras iššūkis – galėtum atidaryti savo drabužių spintą, išsirinkti kažką gražaus, pasipuošti ir, žavingai iškėlus galvą, žengti tvirtą ir ramų pirmą naujos dienos žingsnį. Kad ir kaip jaustumeisi, kad ir kaip prasidėtų ar baigtųsi tavo diena, kad ir kur bebūtum – esi nuostabi, ir Dorothy Perkins padės tai įrodyti sau ir aplinkiniams bei pabrėžti visą kas gražiausia ir moteriškiausia tavyje.

Kokybė ir grožis už prieinamą kainą

Mokaisi, dirbi, kuri šeimą, padedi tėvams, susitinki su draugais. Tavo gyvenimas pilnas veiklos, judesio, planų, iššūkių ir svajonių. Patrauklūs, universalūs, bet kartu ir įperkami: šie drabužiai, avalynė ir aksesuarai leis tavo garderobui tapti tokiam pat unikaliam, įvairialypiam ir nepakartojamam, kaip tu pati. Juk pats šio prekės ženklo pavadinimas – Dorothy Perkins – tai ne įkūrėjo žmonos arba dukros vardas. Tai – žavinga, sodrios spalvos ir svaiginančiai gaivaus kvapo vijoklinė rožė: gamtos stebuklas ir natūralaus, įgimto šarmo įsikūnijimas.

Dorothy Perkins – kiekvienai iš mūsų

Mada yra ne vien tai, ką mes žinome ir matome, mada yra ir tai, ką mes mylime. Dorothy Perkins dizaineriai tiki, kad dydis yra viso labo skaičiukas, todėl jie kuria patrauklias, stilingas kolekcijas visoms moterims: kad kiekviena mūsų jaustųsi graži, išskirtinė ir nesuvaržyta jokių standartų. Jie stengiasi, kad rastum viską, ko ieškai. Patiko ši lengva, gėlėta suknelė? Kodėl gi neparinkus prie jos tinkančių batelių ir rankinuko? Gal dar džinsinį švarkelį – užsimesti vėsų rytą keliaujant į darbą arba vakare susiruošus susitikti su draugėmis? O dar – lengvą skarelę, kurią įsimetus į rankinę kartu su mėgstamu kvepalų buteliuku lengvai suteiksi kerinčių akcentų bet kokiems drabužiams. Čia rasi įkvėpimo ir naujų idėjų kurdama bet kokį stilių: ruošdamasi pasimatymui arba svarbiam darbo pokalbiui, draugės arba savo išleistuvėms ir vestuvėms, arba tiesiog ieškodama neįpareigojančių, mielų drabužių kiekvienai dienai. Kuo lengviau ir paprasčiau galėsi apsipirkti, tuo daugiau laiko turėsi mėgstamai veiklai – ir tai yra nuostabu! Svajok, kurk, keliauk, atrask, mylėk ir žavėkis savimi kartu su Dorothy Perkins.