Pereiti prie pagrindinio turinio

Atrask mūsų SEZONO NUOLAIDAS: Iki -70%5


G-Star Raw: nesuvaldoma autentika ir tikrasis džinso veidas

Olandų aprangos gamintojo G-Star RAW specializacija – neapdorotas džinsas. Paskutinėje gamybos stadijoje jis nėra skalbiamas, nutrinamas arba įplėšiamas, dėl to yra sodresnės spalvos, daug stangresnis, ilgiau prisitaiko prie kūno linijų, galiausiai tapdamas tarsi tavo antrąja oda. Šis itin asmeniškas rūbas išsitrina ir nublunka pagal tavo įpročius, pavyzdžiui, priklausomai nuo to, kurioje kišenėje laikai telefoną, mašinos raktus arba piniginę. Tai – idealus variantas, jeigu nenori, kad kažkas kitas už tave nuspręstų, kaip turi atrodyti tavo džinsai. G-Star drabužių dizainui nemažai įtakos daro šiuolaikinė ir vintažinė karinė apranga iš viso pasaulio: tai atsispindi jų siūlių, kišenių, apykaklių dizaine. Nuo pat įkūrimo 1989 metais jų filosofija buvo: „Tiesiog produktas‟ („Just the Product‟). Ši kryptinga ir tiesmuka mąstysena leido šiai kompanijai tapti pioniere daugybėje sričių: suderinus aukščiausio lygio meistriškumą su gatvės mada pristatyti „prabangius gatvės džinsus‟; paversti neapdorotą džinsą populiaria ir geidžiama medžiaga; pasitelkus architektūrinį ir 3D mąstymą sukurti išskirtinį, atpažįstamą džinsų siluetą.

G-Star Raw drabužiai tiems, kam rūpi aplinka

Šiai kompanijai rūpi ne vien tave aprengti, bet ir padaryti tai atsakingai: kuo mažiau teršiant aplinką. Kaip žinia, džinsų gamyba – viena taršiausių drabužių pramonės šakų. Viena esminių to priežasčių – gausus vandens naudojimas pagrindinio džinso ingrediento, medvilnės, auginimui; labai daug vandens suvartojama ir audinio apdorojimo procese. Kita problema – vandens tarša dėl medvilnės auginimo procese naudojamų trąšų ir kitų chemikalų, audinio dažymo ir papildomų efektų suteikimo. Be to, dirbtinis džinso sendinimas smėlio srove – džinsų fabrikų darbuotojų sveikatai pavojingas procesas. 2014 metais G-Star RAW ėmėsi žingsnių taršai sumažinti. Kartu su dainininku ir verslininku Pharrellu Williamsu, tekstilės startuoliu „Bionic Yarn‟ ir aplinkosaugos grupe „Parley for the Oceans‟ jie sukūrė „RAW for the Oceans‟ kolekciją: džinsus ir kitą aprangą, pasiūtus naudojant siūlus, kurių vidinis sluoksnis pagamintas iš perdirbto plastiko, ištraukto iš vandenynų.

Atrask savo G-Star stilių

ABOUT YOU parduotuvėje rasi platų G-Star Raw aprangos asortimentą: džinsus ir šortus, kelnes ir kombinezonus, prie jų derančius marškinius ir marškinėlius, palaidinukes ir tunikas, džinsines – ir ne tik – suknelės, sarafanus ir sijonus, džemperius ir megztinius, taip pat viršutinius drabužius – striukes, paltus ir demisezoninius džinsinius švarkelius. Be to, siūlome pasižvalgyti ir jų avalynės bei aksesuarų skyrelyje: galbūt iškart priderinsi prie naujų džinsų, kombinezono arba suknelės naują sportbačių, basučių arba aulinukų porą, diržą arba šalikėlį. G-Star – tai autentika, išmanus ir intelektualus pasirinkimas, drabužiai su savo istorija ir siela. Žymiausi, išskirtiniai šio prekės ženklo veidai – neeilinės asmenybės: Amerikos aktorė, prodiuserė ir modelis Liv Tyler, pasaulio šachmatų čempionas, vienas jauniausių šachmatų didmeistrių Magnusas Carlsenas, prancūzų aktorė ir modelis Clémence Poésy (gražuolė Fler Delakur iš Hario Poterio filmo) bei Britų muzikantas, „Kasabian‟ grupės vokalistas ir gitaristas Sergio Pizzorno. Tapk ir tu šios istorijos dalimi.