ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5


GANT – ką apie šį prekės ženklą reikėtų žinoti kiekvienam?

GANT prekės ženklas yra labai gerai žinomas daugelyje pasaulio šalių. Jis yra laikomas pusiau amerikietišku, pusiau švedišku, nes JAV ir Švedijoje yra įsikūrę pagrindiniai padaliniai. Kompaniją įsteigė žydas Bernard Gantmacher dar 1949 metais. Jis atvyko į Niujorką 1907 metais iš Ukrainos ir įsidarbino dideliame siuvimo ceche, kuriame buvo atsakingas už marškinių atlapų siuvimą. Dirbdamas gamykloje vyras susipažino ir su savo būsima žmona, kuri buvo jo kolegė ir buvo atsakinga už sagų siuvimą. Tačiau, pora susituokė tik pasibaigus pirmajam pasauliniam karui, kai būsimas dizaineris grįžo iš privalomosios karinės tarnybos. Tuomet, pora nusprendė atsidaryti nuosavą verslą ir siuvo marškinius garsiems amerikietiškiems drabužių prekės žneklams, tokiems kaip Brooks Brothers ir Manhattan. Po daugelio metų šeimyninė pora nusprendė įsteigti GANT prekės ženklą, kurį dabar pilnai valdo poros sūnūs.

GANT prekės ženklo vystymas

GANT prekės ženklas nebuvo itin sėkmingas iš pat pradžių. Sutuoktinių porai teko įdėti tikrai daug darbo tam, kad jų ženklas taptų žinomu. Ko gero, viena populiariausių šio prekės ženklo gaminių buvo marškinių tipo suknelės, kurios buvo itin mėgstamos didžiausių stileivų dėl išskirtinio dizaino sagų bei susegimo. Visgi, bėgant metams vis didėjo naujo asortimento poreikis. Todėl, buvo pradėti kurti nauji drabužiai bei plečiamas brendo siūlomų drabužių asortimentas. Po dvidešimties metų gyvavimo rinkoje, kai prekės ženklą pilnai valdė Gantmacher sūnūs, jie nusprendė sukurti sportinių drabužių liniją. Ji yra ganėtinai populiari net ir mūsų dienomis, prabėgus daugiau nei penkiasdešimčiai metų. Kai sūnūs atėjo į valdžią, GANT ėmė labai intensyviai plėstis į kitas užsienio šalis. Ilgainiui prekės ženklas išpopuliarėjo ne tik visoje Amerikoje, bet ir Švedijos miestuose. Šiuo metu šio gamintojo drabužius galima lengvai rasti skirtingų perpardavinėtojų parduotuvėse, o kai kuriuose miestuose yra net ne viena speciali GANT fizinė parduotuvė.

GANT prekės ženklas Lietuvoje

GANT drabužiai Lietuvoje yra gerai žinomi daugeliui žmonių. Prekės ženklo avalynė yra itin vertinama, nes ji yra kokybiška, atrodo elegantiškai ir yra lengvai derinama. Maža to, avalynė gaminama iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžė. Prekės ženklo drabužius galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose. Visgi, paprastai ten pasirinkimas būna ganėtinai siauras. Būtent todėl, mėgstantys šį prekės ženklą turėtų apsilankyti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, nes joje yra itin platus prekių asortimentas. Taip pat, GANT drabužiams, avalynei ir aksesuarams dažnai yra taikomos įvairios nuolaidos. Pristatymas trunka vos kelias darbo dienas, o grąžinimas yra paprastas ir lengvas.