ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


HUNTER – įdomūs faktai apie prekės ženklą

HUNTER yra avalynę kuriantis prekės ženklas. Jie kuria itin aukštos kokybės batus tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Įmonės būstinė yra įsikūrusi Škotijoje, Edinburge. Jau daugiau nei 150 metų jie rūpinasi tuo, kad žmonės turėtų itin patogius batus, kojines, kuprines, rankines bei įvairius aksesuarus. Šio prekės ženklo būstinės taip pat yra Londone bei Diuseldorfe. Ko gero, viena populiariausių šio „brendo“ produkcijos prekių yra Kinijoje gaminami lietingam orui skirti botai.

HUNTER – įmonės įkūrimo istorija trumpai

Pirmoji HUNTER parduotuvė buvo įkurta Škotijoje. Ją įkūrė Amerikos verslininkas iš Nju Džersio kartu su savo draugu. Verslininkas atvyko į Škotiją uždarbiauti ir ieškoti tinkamos gamyklos, kurioje galėtų pradėti gaminti batus. Galiausiai, jam pavyko įsteigti savo avalynės kompaniją, nes jis rado puikią gamyklą Edinburge. Draugams puikiai sekėsi, tad jie nusprendė plėsti savo įmonės veiklą ir didinti gamybos kiekį. Šiuo metu prekės ženklo batus nešioja ne tik paprasti žmonės, bet net ir Holivudo aktoriai bei kitos garsenybės.

HUNTER batai – kuo jie ypatingi?

Prekinį ženklą HUNTER jau daug metų vertina skirtingų pasaulio šalių moterys bei vyrai. Šios įmonės batai yra aukštos kokybės ir itin patogūs. Būtent jie yra laikomi vienais geriausių batų visame pasaulyje. Su jais kojos neperšlampa, net lyjant pačiam stipriausiam lietui. Maža to, jos nepavargsta, nes batai yra gaminami iš lengvų medžiagų, kurios neapsunkina kojos. Svarbu paminėti ir tai, kad brendo batai išsiskiria ypatingu ilgaamžiškumu. Jei jie yra gerai prižiūrimi, botus gali nešioti net kelis metus kiekvieną sezoną ir jie visą laiką atrodys lyg būtų nauji. Aukšta kokybė ir išskirtinis patogumas žavi tiek moteris, tiek vyrus, tad daugelis turi net ne vieną, o net kelias poras šių batų.

Kur gali įsigyti HUNTER batus?

HUNTER batai yra labai kokybiški ir ilgaamžiai, todėl jų gamyba tikrai nėra pigi. Natūralu, kad tai daro įtaką aukštoms šio prekės ženklo batų kainoms. Daugelį žmonių didelė kaina atgraso ir jie taip ir niekada nepabando avėti šių batų. Tačiau, iš tikrųjų investicija į šio prekės ženklo avalynę tikrai atsiperka. Maža to, vieną kartą juos apsiavusi tikrai nenorėsi daugiau nusiauti. Visgi, jei nenori mokėti didelės sumos už šiuos batus, visuomet gali pabandyti atrasti įvairių nuolaidų. Pavyzdžiui, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje nuolat taikomos nuolaidos skirtingiems prekių ženklams, o tarp jų ir šiam. Taigi, čia tikrai galėsi atrasti idealius botus už itin gerą kainą.