Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš LEVI'S867

LEVI'S – vienas žinomiausių džinsų prekės ženklų visame pasaulyje

LEVI'S prekės ženklas jau daug metų yra gerai žinomas didžiajai pasaulio daliai. Jis išgarsėjo būtent dėl to, kad kuria itin aukštos kokybės džinsus. Tai tarptautinė amerikiečių įmonė, kuri pagrinde koncentruojasi būtent ties džinsų gamyba. Tačiau, prekių asortimente galima rasti ir labai daug kitų prekių, kurios taip pat išsiskiria aukšta kokybe. Prekės ženklas buvo įkurtas San Franciske, Kalifornijos valstijoje, JAV. Rinkoje jis gyvuoja jau daugiau nei 150 metų ir turi daug ištikimų klientų visame pasaulyje.

LEVI'S – trumpa prekės ženklo įkūrimo istorija

LEVI'S prekės ženklą įkūrė dabar jau žymus amerikiečių dizaineris Levi Strauss. Tuo metu, kai dizaineris gyveno JAV, ten džinsų dar apskritai nebuvo. Jis su savo partneriu bei kolega pradėjo verslą nuo galanterijos prekių kūrimo. Visgi, laikui bėgant partneriai gavo leidimą kurti specialius darbininkams skirtus džinsus su kniedėmis. Kai tik toks kelnių modelis buvo sukurtas, niekas jų džinsais nevadino, nes tokio pavadinimo dar nebuvo. Tačiau, visi žmonės tas kelnes vadino dizainerio vardu vietoj pavadinimo „džinsai“, tad partneriai nusprendė užpatentuoti šį pavadinimą bei savo naują „brendą“. Prabėgus keliems metams, dizaineris nusprendė išleisti pirmąją džinsų liniją moterims, kuri buvo itin sėkminga. Kai jau buvo sukurtos moteriškos bei vyriškos džinsų kolekcijos, įmonė nusprendė pakeisti savo logotipą ir padaryti jį ryškiai raudonu – būtent tokį mes ir matome dabar ant šio prekės ženklo drabužių.

LEVI'S įkūrėjo gyvenimas

LEVI'S prekės ženklo įkūrėjas Levi Strauss gimė Vokietijoje, tačiau emigravo į JAV būdamas dar visai jaunas. Jis buvo aškenazų kilmės žydas ir turėjo du brolius bei vieną seserį. Kai tik atvyko į JAV, jis padėjo savo broliams vystyti jų verslą. Broliai Amerikoje gyveno jau ganėtinai ilgą laiką, tad turėjo gerai šalyje išvystytą verslą. Visgi, dizaineris nepanoro likti jų šešėlyje ir neilgai trukus nusprendė pradėti kurti nuosavus produktus. Kai dizaineris mirė, visame pasaulyje žinomas prekės ženklas atiteko jo sūnėnams bei seseriai. Dizaineris visą gyvenimą prisidėjo prie žydų bendruomenės Amerikoje bei finansavo pirmosios žydų sinagogos San Franciske atkūrimą.

LEVI'S prekių asortimentas

Nors LEVI'S prekės ženklas dažniausiai yra asocijuojamas tik su džinsais, visgi galima rasti ir kitokių prekių. Parduotuvėse rasi ne tik kelnių, bet ir įvairių marškinėlių, viršutinių drabužių, avalynės bei aksesuarų. prekės ženklas garsėja itin aukštos kokybės džinsiniais drabužiais. Nors šis „brendas“ nėra pigus, tikrai galima rasti prekių pigiau įvairiuose perpardavinėtojų tinklalapiuose. ABOUT YOU elektroninė parduotuvė siūlo platų šio prekės ženklo drabužių bei avalynės asortimentą ir dažnai taiko nuolaidas.

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius LEVI'S Juodojo penktadienio pasiūlymus moterims. Bet tai ne viskas – nepraleisk mūsų Juodojo penktadienio išpardavimo iš LEVI'S skirto vyrams!