ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5

 Prekių ženklų antraštė

Morgan – drabužiai, išsiskiriantys charakteriu

Prancūzų prekės ženklas Morgan yra madingas ir moteriškas. Tai drabužiai, išsiskiriantys stilingu charakteriu. Pats prekės ženklas vadovaujasi mėgavimosi gyvenimu filosofija. Mėgavimasis gyvenimu – tai požiūris, kuris leidžia mums nuolat jaustis tarsi susitikus su draugais pietų pertraukėlei ar maloniam pasibuvimui vakaro metu. Štai kodėl Morgan kolekcijose atrasi tiek modelius, išsiskiriančius sodriu spalvų šėlsmu, tiek klasikinių juodų ir baltų atspalvių sprendimus. Tai pasakytina ne vien apie spalvas, bet ir apie drabužių siluetus, modelių įvairovę. Nepaisant to, visi šio prekės ženklo rūbai – elegantiški ir aukštos kokybės. Tad tau neteks rinktis tarp drąsos išsiskirti ir gebėjimo išlikti stilinga. Jei esi klasikos mėgėja, Morgan gali tau pasiūlyti daugybę elegantiškų juodos ar baltos spalvos modelių. Tačiau lygiai taip pat galėsi džiaugtis kur kas laisvesnio stiliaus drabužiais. Žodžiu, kiekviena klientė galės nusipirkti tokį šio gamintojo modelį, kuris papuoš ir atspindės būtent jos asmenybę. Naujausios kolekcijos siūlo daug patrauklių ir drąsių sprendimų, kurie labai patinka jaunoms merginoms.

Morgan misija – viliojanti ir solidi moteris

Kad ir ką pasirinktum – klasikinius derinius ar antrąja oda galinčius tapti prigludusius, seksualius drabužius, Morgan siekis – leisti tau jaustis solidžia ir viliojančia moterimi. Šis garsus prancūzų prekės ženklas specializuojasi moteriškų drabužių siuvime. Asortimente tu rasi: kelnes, marškinėlius, švarkus, tačiau didžiąją dalį Morgan kolekcijos sudaro suknelės. Nors ir nebijantis drąsesnių sprendimų, šis prekės ženklas atsisako iššaukiančių spaudinių ir užrašų. Jis remiasi griežtu, rafinuotu stiliumi, kuris pabrėžia nepriekaištingą siūlomų gaminių savininkių skonį. Išskirtinis prancūzų mados ikonos siuvamų modelių bruožas yra solidumas ir elegancija, išreikšta diskretiškų ir tuo pat metu taurių spalvų naudojimu. Juodos ir baltos, mėlynos ir rožinės, mėlynos ir pilkos spalvos tonai perteikia švelnumą ir rafinuotumą bei suteikia tau galimybę pabrėžti savo moteriškumą ir individualumą.

Morgan – solidus prancūzų prekės ženklas

Morgan prekės ženklą 1947 m. Prancūzijoje įkūrė seserys Jocelyn Bismuth ir Odette Barouche. Iš pradžių ši kompanija specializavosi apatinių drabužių moterims gamyboje. Po trisdešimties metų Morgan save iš naujo apibrėžė kaip prekės ženklą, kuriantį stilingus drabužius jaunoms moterims. Be viršutinių ir apatinių drabužių, įmonė taip pat gamina krepšius, kvepalus, batus, laikrodžius ir kitus aksesuarus. Šio žymaus prekės ženklo modeliai yra labai moteriški ir seksualūs, puikiai pritaikyti figūrai ir pabrėžiantys moters išskirtinumą. Tai aukštos kokybės, madingi ir tuo pačiu metu prieinami modeliai, sukurti šiuolaikinei moteriai. Prekės ženklo dizaineriai seka naujausias mados tendencijas, įkūnydami jas savo kolekcijose. Šio prancūzų gamintojo drabužiai padės pabrėžti tavo idealų skonį, suteiks tau galimybę patraukti dėmesį ir išsiskirti iš minios. Vilkėdama tokiais drabužiais, jausiesi pasitikinti savimi ir seksuali. Tad tau belieka išsirinkti tinkamiausią modelį ir spinduliuoti viliojantį moteriškumą, kuris kiekvieną moterį paverčia tikra deive. Morgan – tai duoklė moters seksualumui ir gyvenimo džiaugsmui.