Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš NIKE688

Nike – vienas žinomiausių sportinių prekių ženklų pasaulyje

Nike visame pasaulyje labai gerai žinomas prekės ženklas, kurio asortimente galima rasti drabužių, avalynės bei kitų prekių sportui. Moterys, vyrai ir vaikai lengvai ras visko, ko tik galėtų prireikti sportuojančiam arba aktyviai savo laisvą laiką leidžiančiam žmogui. Šis JAV įkurtas ženklas pasirūpino tuo, kad bet kokio amžiaus ir bet kokios lyties žmogus jų prekių asortimente galėtų lengvai įsigyti tai, kas yra susiję su aktyviu laisvalaikiu ar sportu.

NIKE rinkodara ir reklama

Nike prekės ženklas labai daug dirba ties tuo, kad pasaulyje būtų laikomas vienu geriausių sportinių rūbų, avalynės bei kitų prekių gamintojų. Būtent dėl to, įmonės darbuotojai aktyviai dirba ties naujų idėjų generavimu ir klientų poreikių patenkinimu. Visgi, naujų idėjų tikrai nepakanka tam, kad būtų galima išgarsėti – apie tai reikia dar ir mokėti tinkamai pranešti visuomenei. Taigi, prekės ženklą reklamuoja patys geriausi skirtingų sporto šakų atstovai. Būtent dėl šios priežasties, šį „brendą“ jau nuo pat vaikystės žino maži vaikai, kurie nori būti panašūs į tam tikrų sporto šakų „dievukus“ ir stengiasi net gi rengtis kaip jie. Taip jau nuo pat mažens tam tikri žmonės tampa šio prekės ženklo ištikimais gerbėjais, o įmonės autoritetas sparčiai auga.

Nike krepšinyje

Nike prekės ženklas yra itin žinomas krepšinio gerbėjams. Šis gamintojas yra labai populiarus ne tik dėl to, kad kuria stilingus drabužius, bet ir dėl to, kad jų rūbai bei avalynė yra itin aukštos kokybės. Kiekvienais metais dizaineriai bei kiti specialistai bando sukurti vis geresnės kokybės batus bei drabužius, skirtus būtent krepšinį žaidžiantiems žmonėms. Šį prekės ženklą ypač myli ir vienas geriausių krepšininkų pasaulyje Lebron James, o taip pat labai daug kitų krepšinio sporto šakos atstovų. Nike avalynė yra itin lengva bei patogi, tad leidžia patogiai bėgioti po aikštelę visą dieną. Maža to, gamintojas vis stengiasi sukurti tokią avalynę, kuri padėtų sportininkams apsisaugoti nuo čiurnos traumų.

Nike šūkis

Ko gero, lengviausia Nike prekės ženklą atpažinti iš jų šūkio „Let‘s do it“ (liet. „Tiesiog padaryk tai“). Šis šūkis yra itin motyvuojantis ir žinomas kiekvienam žmogui, kuris bent kartą gyvenime girdėjo apie šį prekės ženklą. Žmonės naudoja šią frazę plačiai visame pasaulyje net tada, kai nekalba apie šį prekės ženklą. Tai įrodo, kaip gerai savo darbą atliko įmonės rinkodaros atstovai. Puiku tai, kad savo darbą kompanija aktyviai tęsia ir stengiasi kasmet savo ištikimiems klientams pasiūlyti vis aukštesnės kokybės prekes už itin prieinamą kainą.