ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5

 Prekių ženklų antraštė

PIECES prekės ženklo drabužiai – ką kiekviena turėtų turėti savo spintoje?

PIECES prekės ženklas priklauso šeimos įmonei „Bestseller“, kuri jau daugiau nei keturiasdešimt metų siūlo itin stilingus drabužius jaunoms moterims, paauglėms bei mergaitėms. Jų drabužiai pasižymi aukšta kokybe bei išskirtiniu paprastumu, todėl tikrai tiks toms moterims, kurios ieško bazinių drabužių savo spintai. Visgi, reikėtų išskirti du bazinius drabužius, į kuriuos investavusi šiek tiek pinigų bei atsakingai pasirinkusi tikrai visuomet atrodysi stilingai – tai paltas bei megztinis. Labai dažnai moterys dėvi visai nekokybiškus ir netvarkingus paltus ar megztinius, o tai tikrai gadina bendrą įvaizdį. PIECES prekės ženklas kuria stilingus bazinius megztukus ir paltus, tad tikrai verta pasižvalgyti po jų prekių asortimentą. Tačiau, pirmiausia išsiaiškinkime, į ką svarbu atkreipti dėmesį ieškant tobulų variantų.

PIECES prekės ženklas siūlo savo pirkėjams stilingą minimalizmą

PIECES prekės ženklas jau daug metų siuva stilingus bei jaunatviškus rūbus, kurie puikiai tinka tiek paauglėms, tiek jaunoms moterims. Kai renkiesi minimalistinio stiliaus drabužius, būtinai atkreipk dėmesį į tai, kaip jie gula ant tavo kūno. Gerai parinktas drabužis turi atrodyti lyg nulietas, tad labai svarbu, kad jis nebūtų nei per didelis, nei per mažas. Taip pat, būtinai įdėmiai apžiūrėk, kad ant jo nestyrotų jokios siūlės. Kitu atveju, gali atrodyti labai nestilingai bei netvarkingai. Viršutinis drabužis turėtų būti kuo paprastesnis. Geriausi pasaulio stilistai rekomenduoja rinktis vienos spalvos paltus ir striukes, kad juos būtų lengva derinti prie kitų, jau turimų drabužių. Geriausia, jei pasirinksi vieną iš universaliausių spalvų. Priklausomai nuo to, kokia spalva vyrauja tavo spintoje, rekomenduojama rinktis juodą, pilką ar smėlio spalvą. Paįvairinti savo stilių galėsi ryškesniais aksesuarais ar avalyne. Taip pat, būtinai atkreipk dėmesį į audinio sudėtį. Kuo daugiau procentų sudėtyje bus natūralios medžiagos, tuo maloniau tau bus dėvint įsigytą drabužį.

PIECES prekės ženklo drabužiai tiks visiems figūros tipams

PIECES prekės ženklo produkcija yra universali ir bazinė. Šio drabužiai puikiai tiks tiek stambesnes, tiek smulkesnes kūno formas turinčioms merginoms ir moterims. Prekės ženklas siūlo platų įvairių modelių bei spalvų asortimentą, tad tikėtina, kad norėsi įsigyti tikrai ne vieną rūbą iš PIECES kolekcijos. Visgi, jei spintoje turėsi neutralios spalvos bazinių rūbų, tuomet galėsi juos lengvai derinti tarpusavyje ir tau nereikės jų turėti tiek daug. Svarbu paminėti, kad renkantis drabužius taip pat labai svarbu atidžiai skaityti drabužio etiketę. Kuo natūralesnė yra drabužio sudėtis, tuo ilgesnį laiką jis išlieka puikios būklės ir prabangiau atrodo. Tikrai kokybiškus ir prie visko derančius PIECES prekės ženklo drabužius gali lengvai rasti internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje.