Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš Polo Ralph Lauren448

POLO RALPH LAUREN – įdomūs faktai apie šį prekės ženklą

Ko gero, beveik visos didžiausios pasaulio stileivos žino Ralph Lauren prekės ženklą. Jis kuria drabužius tiek vidutiniam prekių segmentui, tiek itin prabangiam. Labiausiai ši įmonė išgarsėjo savo avalynės, drabužių, kvapų bei namų prekių produkcija. Taip pat šis prekės ženklas yra išsiskyręs bent aštuonias prekių linijas, kurios yra skirtos skirtingiems kainų segmentams ir kitokiems žmonių skoniams, stiliui. Viena šių linijų – sportiškai kasdieniška POLO RALPH LAUREN. Prekės ženklas rinkoje gyvuoja jau daugiau nei penkiasdešimt metų, o pagrindinė būstinė yra Niujorke. Vis dėlto, parduotuvių galima lengvai rasti visame pasaulyje. Skirtinguose žemynuose įmonė turi daugiau nei aštuoniolika tūkstančių darbuotojų įvairiuose padaliniuose.

POLO RALPH LAUREN linijos įkūrimo istorija

POLO RALPH LAUREN įkūrėjas, Ralph Lauren, įkūrė įmonę prieš šiek tiek daugiau nei penkiasdešimt metų ir ją pavadino savo vardu. Pirmiausia, jis nusprendė siūti ir pardavinėti vyriškus kaklaraiščius, kuriuos labai greitai pamėgo dauguma vyrų. Įkūrėjas dirbo su partneriu, kuris padėjo sėkmingai vykdyti gamybos procesus. Tačiau, praėjus kuriam laikui, Lauren nusprendė įtikinti savo partnerį leisti jam pradėti savo asmeninę drabužių liniją. Partnerį galiausiai įkalbėti pavyko ir Lauren įkūrė savo pirmąją drabužių liniją vyrams, kurie mėgsta sportą. Liniją jis pavadino „Polo“ ir pats pristatė visas pasiūtas prekes į parduotuves. Pardavimai sekėsi puikiai, o parduotuvės, kurios nusprendė pardavinėti „Polo“ kolekcijos drabužius, užsidirbo nemažai pelno. Taigi, visai netrukus dizaineris nusprendė sukurti moteriškų marškinių liniją su prekės ženklo emblema. Marškinių pardavimai buvo itin sėkmingi. Taip galiausiai ir atsirado sportiškoji POLO RALPH LAUREN linija.

POLO RALPH LAUREN drabužių linija internetinėse parduotuvėse

POLO RALPH LAUREN labai sėkmingai augo nuo pat pirmos kolekcijos pristatymo rinkai. Daugumoje Ralph Lauren parduotuvių dabar galima rasti šios drabužių kolekcijos gaminių. Tačiau, augant poreikiui įsigyti reikiamus rūbus internetu, savininkai nusprendė, kad tiesiog būtina suteikti tokią galimybę savo klientams. Šiomis dienomis POLO RALPH LAUREN drabužių galima rasti ne tik oficialioje parduotuvėje, bet ir įvairiuose perpardavinėtojų puslapiuose. Šios drabužių linijos kūriniai yra skirti kasdienai, tad tikrai puikiai tiks tiems žmonėms, kurie net ir įprastomis dienomis nori atrodyti prabangiai ir stilingai.

POLO RALPH LAUREN pigiau

POLO RALPH LAUREN drabužiai tikrai nėra pigūs, nors ir yra pritaikyti vidutinio segmento pirkėjams, kurie ieško kasdienių rūbų. Visgi, tikrai verta investuoti į kelis kokybiškus modelius kasdienai, kurie tarnaus ne vienerius metus ir džiugins nuolat. Puiki žinia ta, kad ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje labai dažnai yra taikomos didelės nuolaidos skirtingiems prekių ženklams, o tarp jų ir šiam.

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius Polo Ralph Lauren Juodojo penktadienio pasiūlymus moterims. Bet tai ne viskas – nepraleisk mūsų Juodojo penktadienio išpardavimo iš Polo Ralph Lauren skirto vyrams!