Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš TOM TAILOR1 153

TOM TAILOR – stilingi drabužiai visai šeimai

TOM TAILOR yra viena iš pagrindinių Europos lyderiaujančių įmonių mados srityje. Šis prekės ženklas kuria daugybė skirtingų kolekcijų moterims, vyrams ir vaikams bei siūlo madingus drabužius ir aksesuarus už vidutinę kainą. Įkurta 1962 m. Hamburge, pagrindinė TOM TAILOR grupės rinka yra tradiciškai Vokietijoje. Šiuo metu maždaug trečdalis bendrovės pardavimų yra užsienyje, ši įmonė turi maždaug 6000 darbuotojų, daugiau nei 1 400 savo filialų ir daugiau nei 11 600 kitų pardavimo vietų. „TOM TAILOR“ grupė veikia daugiau nei 30 šalių. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tu turi puikią progą įsigyti šio prekės ženklo, populiaraus visame pasaulyje, gaminių.

TOM TAILOR – aukšta kokybė už prieinamą kainą

TOM TAILOR daugiausia dėmesio skiria madingiems kasdieniams drabužiams. Kiekviena produktų linija turi savo aiškiai apibrėžtą esmę ir išskirtinumą. Vis dėlto visos kolekcijos turi vieną svarbiausią tikslą: suteikti aukštos kokybės madingus drabužius sąmoningam stiliui ir kartu visa tai pateikti už patrauklią kainą. TOM TAILOR visada atsižvelgia į laiko pulsą ir greitai bei kryptingai įgyvendina dabartines tendencijas. Šis mados supratimas atsispindi jų gaminių strategijose ir besikeičiančiose kolekcijose, kurias įkvėpė dabartinis gatvės stilius. Visi TOM TAILOR prekės ženklai reaguoja į konkrečius klientų interesus ir įvairių tikslinių grupių poreikius. TOM TAILOR apima visas amžiaus grupes - nuo kūdikių iki išgyvenančiųjų auksinį amžių.

TOM TAILOR visada žengia koja kojon su mada

Prekės ženklas „TOM TAILOR“ yra skirtas vyrams ir moterims, pagrinde nuo 25 iki 45 metų. Kolekcijose pagrindinis dėmesys skiriamas patogiam, įvairiapusiškam įvaizdžiui ir stiliui, kuris spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir autentiškumu. TOM TAILOR DENIM linija skirta vyrams ir moterims, besidomintiems mada, maždaug 25-35 metų amžiaus. Visose džinsinių gaminių kolekcijose vyrauja ta pati pagrindinė jūrinė, sportinė tematika, derinanti drąsias ir provokuojančias tendencijas su Hanzos laikų stiliumi. „MY TRUE ME“ produktų linija plius dydžio moterims siūlo nuosaikesnius kasdienius stilius, kuriuose kiekviena jausis patogiai ir spinduliuos pasitikėjimu savimi. Atidžiai parinkti drabužių sukirpimai, modeliai ir detalės leis sukurti įvaizdį, kuris atskleis tavo žavią asmenybę. Taigi, užsuk į ABOUT YOU internetinę parduotuvę ir išsirink savo mėgstamiausius TOM TAILOR produktus, kurie nustebins ne tik savo prieinama kaina, bet ir ilgaamžiškumu bei kokybe. Jei ieškai papildymo savo kasdieniam ar biuro garderobui – čia atrasi pačius tinkamiausius.

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius TOM TAILOR Juodojo penktadienio pasiūlymus moterims. Bet tai ne viskas – nepraleisk mūsų Juodojo penktadienio išpardavimo iš TOM TAILOR skirto vyrams!