Visi produktai iš TOM TAILOR1 268
Palaidinė iš TOM TAILOR, spalva – ruda / pastelinė geltona / alyvinė spalva / balta, Prekių apžvalga

-17%

TOM TAILOR

32,90 EUR39,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL
Striukė-paltas iš TOM TAILOR, spalva – glaisto spalva, Prekių apžvalga

-20%

TOM TAILOR

94,90 EUR119,00 EUR
Siūlomi dydžiai: S, M, L, XL, XXL
Palaidinė iš TOM TAILOR, spalva – balta, Prekių apžvalga

-30%

TOM TAILOR

27,90 EUR39,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL
Sportinio tipo sandalai iš TOM TAILOR, spalva – tamsiai mėlyna, Prekių apžvalga

-20%

TOM TAILOR

39,90 EUR49,90 EUR
yra įvairių dydžių
Marškinėliai iš TOM TAILOR, spalva – šviesiai mėlyna / tamsiai mėlyna / akmens / balta, Prekių apžvalga

Naujiena

TOM TAILOR

12,90 EUR
 • +2
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L
Palaidinė iš TOM TAILOR, spalva – smėlio spalva, Prekių apžvalga

-17%

TOM TAILOR

32,90 EUR39,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L, XL
Demisezoninė striukė iš TOM TAILOR, spalva – nakties mėlyna, Prekių apžvalga

-27%

TOM TAILOR

64,90 EUR89,90 EUR
yra įvairių dydžių
Marškinėliai iš TOM TAILOR, spalva – tamsiai žalia / purpurinė / balta, Prekių apžvalga

TOM TAILOR

25,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS, S, M, L, XL

TOM TAILOR – stilingi drabužiai visai šeimai

TOM TAILOR yra viena iš pagrindinių Europos lyderiaujančių įmonių mados srityje. Šis prekės ženklas kuria daugybė skirtingų kolekcijų moterims, vyrams ir vaikams bei siūlo madingus drabužius ir aksesuarus už vidutinę kainą. Įkurta 1962 m. Hamburge, pagrindinė TOM TAILOR grupės rinka yra tradiciškai Vokietijoje. Šiuo metu maždaug trečdalis bendrovės pardavimų yra užsienyje, ši įmonė turi maždaug 6000 darbuotojų, daugiau nei 1 400 savo filialų ir daugiau nei 11 600 kitų pardavimo vietų. „TOM TAILOR“ grupė veikia daugiau nei 30 šalių. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tu turi puikią progą įsigyti šio prekės ženklo, populiaraus visame pasaulyje, gaminių.

TOM TAILOR – aukšta kokybė už prieinamą kainą

TOM TAILOR daugiausia dėmesio skiria madingiems kasdieniams drabužiams. Kiekviena produktų linija turi savo aiškiai apibrėžtą esmę ir išskirtinumą. Vis dėlto visos kolekcijos turi vieną svarbiausią tikslą: suteikti aukštos kokybės madingus drabužius sąmoningam stiliui ir kartu visa tai pateikti už patrauklią kainą. TOM TAILOR visada atsižvelgia į laiko pulsą ir greitai bei kryptingai įgyvendina dabartines tendencijas. Šis mados supratimas atsispindi jų gaminių strategijose ir besikeičiančiose kolekcijose, kurias įkvėpė dabartinis gatvės stilius. Visi TOM TAILOR prekės ženklai reaguoja į konkrečius klientų interesus ir įvairių tikslinių grupių poreikius. TOM TAILOR apima visas amžiaus grupes - nuo kūdikių iki išgyvenančiųjų auksinį amžių.

TOM TAILOR visada žengia koja kojon su mada

Prekės ženklas „TOM TAILOR“ yra skirtas vyrams ir moterims, pagrinde nuo 25 iki 45 metų. Kolekcijose pagrindinis dėmesys skiriamas patogiam, įvairiapusiškam įvaizdžiui ir stiliui, kuris spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir autentiškumu. TOM TAILOR DENIM linija skirta vyrams ir moterims, besidomintiems mada, maždaug 25-35 metų amžiaus. Visose džinsinių gaminių kolekcijose vyrauja ta pati pagrindinė jūrinė, sportinė tematika, derinanti drąsias ir provokuojančias tendencijas su Hanzos laikų stiliumi. „MY TRUE ME“ produktų linija plius dydžio moterims siūlo nuosaikesnius kasdienius stilius, kuriuose kiekviena jausis patogiai ir spinduliuos pasitikėjimu savimi. Atidžiai parinkti drabužių sukirpimai, modeliai ir detalės leis sukurti įvaizdį, kuris atskleis tavo žavią asmenybę. Taigi, užsuk į ABOUT YOU internetinę parduotuvę ir išsirink savo mėgstamiausius TOM TAILOR produktus, kurie nustebins ne tik savo prieinama kaina, bet ir ilgaamžiškumu bei kokybe. Jei ieškai papildymo savo kasdieniam ar biuro garderobui – čia atrasi pačius tinkamiausius.

 • Dar nesi prisiregistravęs

  • Užsakymų sekimas
  • Mėgstamiausių sekimas
 • Tavo pageidavimų sąrašas tuščias!
   Pridėk ką norsprie savo sąrašo.
 • Tavo prekių krepšelis tuščias!
   Pridėti prekę į prekių krepšelį.
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG