Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Žiedai279
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Žiedai - madingi aksesuarai

Žiedai žavi žmones jau daugiau kaip dvidešimt tūkstančių metų. Kaip prieš šimtmečius, taip ir šiomis dienomis, jie vis dar tarnauja kaip meilės ir sąjungos simbolis. Iš pradžių žiedai buvo gaminami iš medžio, kaulo ar akmens. Tačiau, žinoma, šie laikai jau seniai baigėsi. Šiandieninės žinomų prekių ženklų kolekcijos siūlo žiedus pagamintus iš daugybės skirtingų medžiagų. Leiskis įkvėpiama didžiulio žiedų pasirinkimo ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, ir tu tikrai surasi sau tinkamą naują mėgstamiausią papuošalą ir kitus prie jo derančius aksesuarus. Kiekvienas pirštas yra kitoks ir ABOUT YOU tai žino. Dėl to pas mus gali pirkti internetu niekuo nerizikuodama. Jei užsisakytas žiedas tau netiks ar neatitiks tavo skonio, galėsi nemokamai jį gražinti.

Moteriški žiedai kiekvienam skoniui

Skoniai skiriasi ir tai visiškai nėra blogai. Kitaip žiedų moterims pasirinkimas tikrai nebūtų toks didžiulis. Žiedas puikiai pasitarnaus pabrėždamas tavo individualų ir išskirtinį charakterį. Žiedai moterims paverčią bet kokią paprastą rūbų derinį į tikrai stilingą aprangą. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje taip pat rasi ir didelį madingų rūbų pasirinkimą.

Mėgsti ekstravaganciją ir išsiskirti iš minios? Tuomet čiupk puošniai dekoruotą žiedo modelį. Brangakmeniai, išskirtiniai raštai ir aplikacijos paverčia sidabro žiedus tikrai unikaliais ir traukiančiais dėmesį. Tačiau taip pat ir klasikinių žiedų gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Nesenstantys modeliai iš aukso, sidabro ar plieno pasižymi kuklia išore, bet aukšta atlikimo kokybe. Šiuo metu ypač populiarūs – žiedai su užrašais. Jie atrodo romantiškai, žaismingai ir tikrai pritraukia dėmesį būdami ant tavo piršto.

Žiedas suteiks tavo rankai spalvų

Spalvoti žiedai – naujausia šių dienų mada. Daugiaspalviai modeliai, sukurti iš kiek įmanoma įvairesnių metalų kombinacijų, suteiks tavo aprangai prieskonio. Daugybė prekių ženklų jau kuris laikas specializuojasi skirtingų metalų derinime: auksas, sidabras, ir rožinis auksas susivienija, kad suteiktų tavo išvaizdai elegancijos.

Žiedai – puiki idėja dovanai

Žiedas gali būti gera dovana. Nustebink savo draugę tikru draugystės įrodymu ir padovanok jai žiedą, kuris simbolizuos jūsų ryšį. O jei teiksi dovaną ypatingos progos dėka, parink tam žiedą su progą atspindinčia simbolika. Širdis, keturlapis dobilas, ar dailus brangakmenis – fantazijai nėra ribų. Svarbiausia, kad užsisakęs ar užsisakiusi žiedą iš ABOUT YOU, jo sulauksi per 1 – 3 darbo dienas. Todėl jei nusprendei pirkti kam nors dovaną spontaniškai ir tau riekia, kad ji tavo rankose atsidurtų per trumpą laiką, su ABOUT YOU būsi visiškai užtikrintas.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG