Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.

Grandinėlės – puošnus akcentas

Nori susikurti tobulą stilių, tokį, kaip legendinės Audrey Hepburn? O gal ieškai elegantiško aksesuaro tinkančio bet kuriai progai? Tuomet tau tiktų nauja grandinėlė iš ABOUT YOU internetinės parduotuvės. Mes siūlome didelį pasirinkimą įvairiausių grandinėlių, besiskiriančių dydžiu, spalva ir pagamintų iš skirtingų metalų. Išskirtinio dizaino modeliai nudžiugins aukšta kokybe bei rafinuotomis detalės.

Kuri grandinėlė geriausiai tiks prie tavo aprangos?

Moteriška grandinėlė, tai tarytum stebuklų lazdelė iš papuošalų dėžutės. Su ja paversi bet kokią paprastą aprangą ištaiginga ir puošnia. Tačiau kaip priderinti grandinėlę prie savo aprangos? Pirmiausia, atkreipk dėmesį į kokius marškinėlius ar palaidinę vilki. Jeigu jie turi apvalią iškirptę, mes siūlome rinkti akį traukiančią koljė. Ypač jeigu marškinėliai ar palaidinė kuklūs, gali rinktis koljė su drąsiais motyvais ir spalvomis. O jeigu mieliau dėvi marškinėlius ir palaidines su V-formos iškirpte, rinkis grandinėlę su akcentu per vidurį. Šitaip ji atrodys laisviau ir pritrauks dėmesį ten kur reikia. Kiek sunkiau rasti grandinėlę derančią prie marškinėlių keturkampe apykakle. Čia turėtum vadovautis panašiu principu: tiks geometriškos struktūros modeliai, pavyzdžiui grandinėlė su keturkampiu pakabuku. Tik neleisk pakabukui kabėti per žemai, kad jis gerai matytųsi ir iš tolo.

Grandinėlės ir koljė pagyvins tavo aprangą

ABOUT YOU internetinė parduotuvė nudžiugins tave gausiu grandinėlių ir koljė pasirinkimu. Nesvarbu ar kuklus modelis vakarui, ar dėmesį prikaustanti sensacingas variantas – grandinėlė yra tiesiog būtina kiekvienos stilingos moters aprangos detalė. Pavyzdžiui, tave pakvietė į ištaigingą vakarienę, ar eini į svečius švęsti gimtadienio? Plona grandinėlė bus puikus akcentas prie elegantiškos šifono suknelės. Savo trapios struktūros dėka, ji taps mažu bet rafinuotu aprangos akcentu. O jei pasirinksi grandinėlę su dideliu pakabuku ar daugybe akučių ir brangakmenių, jis taps pagrindiniu tavo aprangos akcentu. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje taip pat rasi ir kitų puikiai derančių aksesuarų. Pas mus tu gali pirkti niekuo nerizikuodama. Jei tau netiks dydis ar naujas papuošalas tiesiog nepatiks, galėsi nemokamai ir be problemų grąžinti jį atgal į mūsų parduotuvę.