Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Šalikėliai480
Rodyti
Rūšiuoti
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Medžiaga
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Šalikas – šiltas šaltų dienų palydovas

Kai rudenį pradeda spausti pirmasis šaltukas, laikas iš spintos traukti šiltus drabužius, o tarp jų ir šaliką. Net jei lauke dar nėra taip šalta, kad apsivynioti kaklą būtų visiška būtinybė, neatidėliok ir nepalik šio aksesuaro spintoje. Jis ne vien tik atlieka savo praktišką paskirtį, bet ir pasitarnauja kuriant rudeninius ir žieminius rūbų derinius, dažnai – suteikdamas tavo aprangai daugiau spalvų ir faktūrų. ABOUT YOU parduotuvėje gali rinktis iš gausybės spalvų, medžiagų ir modelių, tad pirkdama šaliką internetu neabejotinai rasi patinkantį modelį, kuris ne vien tik šildys, bet ir praturtins tavo rūbų derinį.

Šalikai moterims – įvairiapusiai aksesuarai

Nėra rūbo, prie kurio negalėtum priderinti šaliko ar šalikėlio. Net prie suknelės, gali dėvėti šilkinį šalikėlį ar pridengti pečius lengvu šaliu. Žinoma, dažniausiai šaliką moterims iš spintos trauki, kai lauke šalta, ir derini jį prie striukės, palto, ar lietpalčio. Dėvėti jį gali laisvai permestą arba tvirtai apvyniotą aplink kaklą, abu būdai yra stilingi ir madingi. Žinoma, ypač šaltomis dienomis turbūt rinksiesi storą minkštą variantą ir apsivyniosi juo iki nosies, o šiltesniu oru ant kaklo užsiriši skarelę ar persimesi ploną šalikėlį aplink kaklą jo nesurišdama. Tam, kad atrastum savo mėgstamiausią būdą kaip dėvėti šį šiltą aksesuarą, turbūt teks šiek tiek paeksperimentuoti.

Populiariausi būdai, kaip dėvėti šaliką

Šaliką apsivynioti arba apsirišti galima įvairiai, ir tai priklauso tiek nuo tavo stiliaus, tiek nuo modelio. Todėl renkantis vertėtų pagalvoti ne tik, prie ko jį dažniausiai dėvėsi, bet ir kaip. Plonesnius modelius galima apsivynioti daug kartų, galus įvairiai perkišant per kilpas – daugybę įvairių būdų, kaip tai padaryti, su detaliomis instrukcijomis, galima rasti internete. Dar vienas plonesnio šaliko moterims privalumas – jo galus galima surišti ir jį dėvėti kaip šaliką-movą. Tuo tarpu didelį šalį galima laisvai persimesti per pečius ir net persijuosti diržu, jei jis ypač ilgas. Čia apsitarnauti gali ir segės, kurios ne tik puošniai atrodys, bet ir padės prilaikyti šaliką surištą.

Atrask šaliką iš savo mėgstamiausios medžiagos

Medvilnė, modalas ar poliesteris - gali rinktis iš visų įmanomų medžiagų, tau tereikia atrasti savo mėgstamiausią. Šalikas moterims iš modalo bus šiltas ir minkštas, o iš poliesterio – tvirtas ir atsparus dėmėms. Šiltesnėmis dienomis visgi reiktų rinktis gaminį iš natūralių medžiagų, nes jos pasižymi geresnėmis termoreguliacinėmis savybėmis. Čia būtų galima paminėti medvilnę, vilną ar kašmyrą. Žinoma, ABOUT YOU parduotuvėje gali pirkti šaliką internetu be jokios rizikos – jei pasirinktas modelis tau nepatiks ar netiks, galėsi jį nemokamai gražinti.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG