Kaklaskarės – universalus kaklo papuošalas

Skarelės dėvimos jau nuo seno ir turbūt bus dėvimos dar ilgai. Kuri moteris atsisakytų šio universalaus aksesuaro? Skareles dėvėti paprasta, jos praktiškos ir lengvai suderinamos su kitais rūbais. Trumpai: jų iš moterų spintų niekas neišstums. Dauguma rūbus gaminančių prekių ženklų tai žino ir jų kolekcijose skarelių netrūksta. Todėl ir ABOUT YOU internetinė parduotuvė siūlo didelį skarelių pasirinkimą. Tad tu gali rasti sau tinkamą naują kaklaskarę dar šiandien.

Vienspalvės ir spalvotos – skarelės kiekvienam skoniui

Ar žinai palestinietišką skarelę? Aštuntajame dešimtmetyje ši skarelė buvo nepakeičiamas kiekvienos damos aksesuaras. Juodai ir baltai languota skarelė buvo dėvima tiek prie džinsų, tiek prie striukių ar palaidinių. Šiomis dienomis palestinietiška skarelė taip pat dažnai randama dizainerių kolekcijose, nes jos juodos ir baltos spalvos raštas yra ypač lengvai derinamas su kitais rūbais. Įvairios skarelės šiais laikais derinamos tiek su vakarinė apranga, tiek su laisvalaikio stiliaus rūbų deriniais ir visada suteikia išvaizdai elegancijos. Nė kiek ne mažiau universali yra ir skarelė iš šilko. Ją rasi beveik kiekvienos moters spintoje. Šilko skarelė yra švelni, lengvos plevenančios medžiagos ir taip pat lengvai derinama. Vasarą, ją gali dėvėti prie suknelės ar marškinėlių trumpomis rankovėmis, o šaltomis dienomis - prie striukės ar odinio švarkelio. Suderinta su odiniu švarkeliu ar striuke, šilkinė skarelė sukurs stilių mišinį, kuris nepalinks abejingų.

Skarelė: madinga ir praktiška

Skarelė iš modalo audinio šiuo metu išgyvena tikrą populiarumo bumą. Šis naujoviškas audinys, cheminių procesų pagalba gaminamas iš celiuliozės, turi daugybę pranašumų: modalas yra ypač elastingas, patvarus ir nesilamdo. Vadinasi, pasirinkusi gaminį iš modalo, galėsi džiaugtis patogia, odai malonia skarele ar šalikėliu, kuris taip pat bus patvarus ir ilgaamžis. O gražaus dizaino tau taip pat nereikės atsisakyti – šalikėliai ir skarelės iš modalo būna įvairių spalvų ir raštų, tad galėsi išsirinkti tą, kuris tiks tavo individuliam stiliui.

Patarimai kaip priderinti kaklaskarę

Šalikėlius gali derinti prie beveik bet ko. Galima viskas, kas tau patinka. Tai pat ir su skarelėmis. Tik turėk omenyje, kad margais raštais nuspalvintą skarelę geriau dėvėti prie vienspalvių rūbų. Taip skarelė bus pagrindinis akcentas ir tavo rūbų derinys nebus perkrautas. Tuo tarpu ryškiaspalvė skarelė puikiai tiks prie tamsios spalvos švarko arba striukės, ir gerai atrodys tiek vasarą, tiek rudenį, tiek žiemą. Beje, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje prekes užsisakysi be jokios rizikos. Jei skarelė tau nepatiks, galėsi ją paprasčiausiai nemokamai grąžinti.