VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.

Kepurės su snapeliu moterims – atrask itin platų pasirinkimą ABOUT YOU

Daugelis moterų ryte stovi priešais drabužių spintą ir klausia savęs: kokia apranga ir koks galvos apdangalas tiktų būtent šiandien? Be kepurių ir skrybėlių, kepuraitės su snapeliu yra puikus ir stilingas pasirinkimas. Šios kepurės jau seniai paliko savo klasikinę sritį, sportą, ir tapo privalomos kiekvienai naujausias mados tendencijas žinančiai moteriai. Galvos apdangalų yra begalės skirtingų dizainų ir modelių, ir būtent dėl to jie gali būti derinami su beveik bet kokiu drabužių stiliumi. Moteriškų kepurių su snapeliu gali rasti internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU. Užsisakyk jas be jokios rizikos. Jei tau nepatiks įsigytas aksesuaras, galėsi jį tiesiog nemokamai atsiųsti atgal.

Kepurė su snapeliu – universalus tavo aprangos aksesuaras

Vargu, ar koks kitas drabužis taip gerai atspindi „amerikietišką gyvenimo būdą“ kaip kepurės su snapeliu. Jos išgarsėjo per beisbolo žaidimą 1849 m. Niujorko „Knickerbockers“ komandos dėka, kai jos žaidėjai iki tol įprastas šiaudines skrybėles pakeitė šiais naujais galvos apdangalais. Kepuraitės su snapeliu kelias į sėkmę buvo labai greitas. Jau aštuntajame dešimtmetyje įvairūs modeliai užkariavo to meto jaunimo gatvės stilių. Jie buvo laikomi nepriklausomybės ir nesusitaikymo simboliu. Daugelio prekinių ženklų kolekcijos rodo, kad kepuraitės šiandien vis dar gali būti nesenstantis moterų aksesuaras. Nuo urban stiliaus modelių iki ekstravagantiškų dizainerių kūrinių, kepurės daro įspūdį savo universalumu ir stilingumu.

Klasikinės ar ekstravagantiškos kepurės su snapeliu – rinkis pagal savo skonį

Derinant kepuraites su kitomis moteriškos mados detalėmis, galioja taisyklė: nebūna, kad netiktų. Gali dėvėti jas beveik bet kokia proga. Kartu su džinsais, marškinėliais ir ausinėmis ji sukurs kasdienį gatvės stiliaus įvaizdį, kuris spinduliuoja laisve ir nepriklausomybe. Jei tau labiau patinka ekstravagancija ir drąsa, gali nešioti savo kepurę su snapeliu su kostiumu ar ryškia palaidine. Šios moteriškos kepuraitės yra tikrai universalios, kiekvienam drabužių komplektui suteikiančios unikalų ir šiuolaikišką stilių.

Atrodyk stilingai su moteriška kepure su snapeliu

Klasikinės kepurės su snapeliu tau atrodo per daug nuobodžios? Tuomet peržvelk žinomų mados namų kolekcijas, siūlančias pačių įvairiausių modelių kepures moterims. Siuvinėti ar dygliuoti dizainai puošti kniedėmis yra unikalūs ir modernūs. Maži papuošimai, tokie kaip blizgantys akmenukai ar spalvomis išsiskiriantis snapelis, garantuoja tavo stiliaus individualumą. Modelius su zebrų ar tigrų raštais puikiai gali dėvėti ir stilingai priderinti prie vasariškos palaidinės ar suknelės. Tačiau įsitikink, kad ryškiai dekoruotas kepuraites derini su kuklesniais, blankesnių spalvų drabužiais. Tokiu būdu tavo apranga bus harmoninga, o tavo kepuraitė išliks stilingu, akį traukiančiu akcentu.