Moteriškos skrybėlės – kiekvienam stiliui ir progai

Tik išlindus saulei ir pasirodžius šiltesniems orams, slėpk storas kepures ir pasipuošk žavia skrybėle. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrasi pačių įvairiausių modelių, kuriuos lengvai galėsi priderinti prie savo aprangos, mėgstamos spalvų paletės, kiekvienos progos ar stiliaus. Čia rasi paprastų medžiaginių ir šiaudinių skrybėlių, žavingų panamų, elegantiškų plačiakraščių skrybėlių, stilingų skrybėlaičių su snapeliu ar net šiuo metu itin madingų turbanų. Kiekvieną iš modelių rasi ir pačių įvairiausių spalvų ir dizainų. Rinkis lengvai priderinamą visada madingų juodų ir baltų spalvų ar šiuo metu itin populiarių alyvuogių žalios ar vandenyno mėlynos spalvos moterišką skrybėlę. Mėgsti natūralumą? Tuomet tau puikiai tiks nedažyta jaukiai gelsvos spalvos šiaudinė skrybėlė ar medžiaginė pelenų pilkumo atspalvio, kuris jau kelis metus yra madingiausių spalvų topuose. Išsiskirsti mėgstančioms moterims ir merginoms patariame rinktis gyvūnų kailių ar geometriniais raštais išmargintas ar papuoštas įvairiais akcentais skrybėles.

Skrybėlė moterims – būtinas vasaros aksesuaras

Skrybėlė ne tik stilingas akcentas, tačiau ir puiki pagalbininkė saugant plaukus nuo saulės ar lietaus. Pasirinkusi 100% medvilninę skrybėlę neabejotinai džiaugsiesi jos natūralumu, pralaidumu orui ir maloniu prisilietimu. Medvilnės ir poliesterio mišinio produktai bus nepamainomi tada, kai nori net išsitraukusi iš rankinės turėti geros formos, nesusiglamžiusią skrybėlę. O pačią karščiausią dieną rinkis šiaudinę skrybėlę, kuri ne tik apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ir sukaitimo, tačiau yra ir labai madinga. Pasirinkusi šiaudinę panamą kartu su laisvais džinsais ar tiesaus kirpimo suknele atrodysi itin šiuolaikiškai. Taip pat daugybė šiaudinių skrybėlių yra pagražintos medžiagine juosta, kuri suteikia papildomo puošnumo bei padeda skrybėlę lengviau priderinti prie kitų drabužių.

Į gamtą ar į miestą – skrybėlė yra nepakeičiama aprangos dalis

Kokie aksesuarai ir rūbai iš tiesų šiuo metu yra madingi, gali sužinoti peržvelgusi žymiausių dizainerių ir prekių ženklų kolekcijas. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali surasti moterišką skrybėlę kuri ne tik tiks prie tavo įvaizdžio, tačiau bus ir madinga bei stilinga, nes net tokie garsūs prekių ženklais kaip Nike ar Calvin Klein įtraukia skrybėles į savo kolekcijas. Sportiškos medžiaginės skrybėlės puikiai tiks prie laisvalaikio stiliaus, susitinkant su draugais ar vaikščiojant mieste. Jas gali derinti tiek prie džinsų, tiek prie žavios suknelės. Jei esi gamtos ir ilgų žygių mėgėja, išbandyk itin patogias medvilnines skrybėles su raišteliais, kurios stabiliai laikysis ir apsaugos tave tiek nuo saulės, tiek nuo vėjo ar lietaus. O galbūt šiandien ruošiesi į pirmąjį pasimatymą? Sužavėk vaikiną savo romantišku įvaizdžiu pasirinkusi plačiakraštę šiaudinę skrybėlę, kuri puikiai tiks prie ilgos, gėlėtos suknelės. Nauja proga – nauja skrybėlė. Išsirink savąją dar šiandien.