Pėdkelnės moterims237

Pėdkelnės moterims: kai nori paslėpti ir kai nori pabrėžti

Kartais nepastebima ir, atrodo, nesvarbi smulkmena gali tobulai papildyti arba – netinkamai parinkus – sugadinti net labiausiai apgalvotą įvaizdį. Rinkdamasi naują suknelę, žvalgydamasi į romantišką sijoną arba žavingą kostiumėlį, ar dažnai susimąstai, kokias pėdkelnes prie jų priderinsi? Apie šią garderobo detalę dažnai net negalvojame kaip apie drabužį. O juk jos turi tiek galios! Šis aksesuaras gali pritraukti daugiau dėmesio prie tavo gražių kojyčių, paslėpti nedidelius trūkumus (dėmeles, randelius, mėlynes, plaukelius, venas), užmaskuoti kelnaičių linijas, sumažinti avalynės ir šlaunų trinimąsi, netgi vizualiai suliekninti ir suteikti tavo kojoms dailesnę formą. Pėdkelnės internetu – tai platus pasirinkimas ir galimybė pamatyti, kaip tam tikras modelis atrodys apsivilkus.

Spalvos ir raštai: kaip neapsirikti?

Atidarei ABOUT YOU parduotuvės puslapį ir pasimetei: tiek klasikinių, kuklių, drąsių, vienspalvių ir spalvotų, lygios faktūros ir raštuotų moteriškų pėdkelnių, kad net akyse raibsta? Štai keletas patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią variantą.

  • Kūno spalvos (vadinamosios „nude‟). Iš pavadinimo aišku, kad jų paskirtis – būti kuo mažiau matomomis. Jos – tarsi tavo antra oda, todėl geriausia rinktis spalvą pagal savo odos toną. Be to, tai tikrų tikriausias karališkas rūbas: elegantiška Kate Middleton dažnai mūvi kūno spalvos pėdkelnes su savo skoningomis suknelėmis ir sijonais.
  • Juodos. Tai bene universaliausias pasirinkimas. Juodą nepermatomą variantą gali mūvėti praktiškai su visais drabužiais: sijonu ir suknele, šortais ir plėšytais džinsais. Dėvimos su juodais aukštakulniais jos fantastiškai pailgina tavo kojas, o su ryškiais, drąsiais drabužiais – padeda neperkrauti bendro įvaizdžio ir nukreipti dėmesį ten, kur nori tu: į žymaus dizainerio batelius arba išskirtinio dizaino švarkelį.
  • Spalvotos. Jos pačios gali tapti tavo aprangos dėmesio centru. Tokį variantą galima derinti su neutralios spalvų gamos drabužiais ir ryškiais aksesuarais. Visada verta turėti apatinių stalčiuje keletą spalvotų, įdomių porų – tai dienai, kai norisi praskaidrinti nuotaiką sau ir aplinkiniams.
  • Raštuotos. Šis variantas suteikia begalines galimybes eksperimentuoti ir kurti. Jos tiks tiek į vakarėlį, tiek kasdienai. Netgi į darbą; šiuo atveju svarbu neperkrauti bendro įvaizdžio detalėmis ir rinktis minimalistinį kostiumėlį – atrodysi kartu elegantiškai ir ekstravagantiškai.

Kokias pėdkelnes rinktis: plonas ar storas?

Dar vienas klausimas, į kurį turėtum atsakyti rinkdamasi tinkamiausią porą: kokį storį rinktis.

  • Plonos. Ant jų pakuotės paprastai nurodyta 30 ir mažiau vadinamųjų den (santrumpa nuo “denjė – pėdkelnių ir kojinių pluošto tankio matavimo vienetas). Plonos kūno spalvos pėdkelnės leidžia paslėpti nedidelius odos trūkumus ir kartu nenukreipti dėmesio nuo stilingų rūbų.
  • Storos. Jos paprasta yra 40 ir daugiau den. Kuo trumpesnė tavo apranga, tuo storesnį juodą arba spalvotą variantą siūlome rinktis: taip sumažėja „nubėgusios akutės‟, kuri matysis iš po sijono, rizika.
  • Drąsus, bet kartu ir žavus variantas – tinklinės pėdkelnės. Jas mūvėdama gali žaisti su tekstūromis, derinti su ekstravagantiškais kailinukais ir stambaus mezgimo megztukais. O dėvimos su lengva, gėlėta suknele jos suteiks tau dar daugiau moteriškumo ir subtilaus koketiškumo. Nudžiugink savo kojytes netikėta dovana!