„Cargo“ stiliaus kelnės114
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
ruda Guido Maria Kretschmer Collection Laisvo stiliaus kelnės 'Raven': priekis
Patarimas
-20%

Guido Maria Kretschmer Collection

Laisvo stiliaus kelnės 'Raven'

47,90 EUR59,90 EUR
Galimi dydžiai: 34, 36, 38, 40, 42, 44
mėlyna heine Laisvo stiliaus kelnės: priekis
-70%
Tvaresnis

heine

Laisvo stiliaus kelnės

14,90 EUR49,90 EUR
Galimi dydžiai: 42
žalia VERO MODA Laisvo stiliaus kelnės 'Eva': priekis

VERO MODA

Laisvo stiliaus kelnės 'Eva'

39,90 EUR
Yra daugybė dydžių
žalia ONLY Laisvo stiliaus kelnės 'Mati': priekis
Naujiena

ONLY

Laisvo stiliaus kelnės 'Mati'

44,90 EUR
Galimi dydžiai: 34, 36, 38, 40, 42
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Cargo kelnės užkariauja moterų širdis

Šiandien moteriškos cargo kelnės yra neatsiejama bazinio garderobo dalis. Jei anksčiau jas nešiodavo daugiausia vyrai, tai dabar, patyrusios daugybę pokyčių, jos tapo kūrybiška naujove bei tikru atradimu merginoms ir moterims. Svarbu apibrėžti, kokio tipo yra šios kelnės. Juk ne visos moterys ir merginos jau spėjo su jomis susipažinti. Tai tiesaus silueto arba platesnės ties klubais ir siaurėjančios žemyn kelnės, daugiausia pagamintos iš tankaus, grubesnio audinio, su kišenėmis (ant sėdmenų, kelių ir t. t.). Pirmosios cargo kelnės atsirado atšiauriais laikais, kai siautė Antrasis pasaulinis karas. Daugybę kišenių lėmė ne mada, o didžiulė būtinybė. Į jas, kaip į lauko kuprinę, kareiviai įsidėdavo žemėlapius, įrankius, inventorių, gertuvę su vandeniu, maistą. Beje, išvertus, „cargo“ reiškia „krovinys“. Be to, tokios kelnės buvo dėvimos ne tik karių, bet ir moterų, dalyvavusių kariniuose veiksmuose. Be abejo, tų laikų modeliai buvo toli nuo elegancijos ir moteriškumo.

Cargo kelnių evoliucija

Keičiantis laikams, kinta ir cargo stiliaus kelnės . Septintajame dešimtmetyje jas pamėgo žvejai, medžiotojai, statybininkai ir kiti darbininkai, turėdavę nuolat su savimi nešiotis daug naudingų smulkių daiktų. Šio stiliaus kelnės ypač išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje, kai jas dėvėjo pacifistinėmis nuotaikomis gyvenantis abiejų lyčių jaunimas. Merginos mielai vilkėjo karinio stiliaus kelnes, o iškilūs dizaineriai kūrė vis naujus unisex stiliaus cargo kelnių modelius. Tradicinės šių kelnių spalvos buvo: alyvuogių, smėlio, chaki ir kamufliažo imitacija. Panašios tendencijos išlieka ir dabar. Nepaisant populiarumo smukimo ties amžių sandūra, šios kelnės buvo dėvimos ir toliau. Dabar tokio tipo kelnės atgimė naujai. Jos labai mėgstamos jaunų merginų ir moterų, kurios, besipuošdamos jomis, kuria išskirtinius laisvalaikio stiliaus įvaizdžius. Net neabejojame, kad ir tu jas pamėgsi! O galbūt jau seniai esi pamilusi šį išskirtinio stiliaus drabužį? Bet kuriuo atveju, ABOUT YOU siūlomame asortimente atrasi tau labiausiai tinkantį cargo kelnių modelį.

Kaip pasikeitė cargo kelnės moterims?

Turbūt nesunku atspėti, kad cargo kelnės moterims dabar atrodo visiškai kitaip, nei Antrojo pasaulinio karo metais. Žymūs mados prekių ženklai, kurių produkciją rasi mūsų parduotuvėje, adaptavo šį drabužį mūsų epochai. Be to, padarė tai išties kūrybingai ir sumaniai. Tad, nenuostabu, kad šiandien tokios kelnės jau nieko nestebina savo grubumu. Juk mados kūrėjai puikiai „apžaidė“ šią savybę. Kišenių skaičius dizainerių buvo sumažintas, o spalvos, priešingai, – paįvairintos, įtraukiant juodą, pilką, mėlyną, geltoną, baltą ir net rožinę. Pokyčiai paveikė ir šio drabužio tekstūrą. Jei anksčiau jis buvo siuvamas tik iš grubaus audinio, tai šiandien aktyviai naudojamas satinas, šilkas ir, žinoma, džinsas. Todėl, dabartinės cargo kelnės yra derinamos ne tik su sukarintais batais, bet ir su elegantiška avalyne. Jos taip pat gana harmoningai dera su urban, sportinio ir laisvalaikio stiliaus apranga. Tad tu tikrai atrasi tai, kas tau arčiau širdies. Na, o jeigu mėgsti stiliaus eksperimentus, tau tiesiog privalu savo garderobe turėti tokio tipo kelnes!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG