„Cargo“ stiliaus kelnės82
žalia Noisy may Laisvo stiliaus kelnės

Noisy may

Laisvo stiliaus kelnės

39,90 EUR
Yra daugybė dydžių
žalia KAFFE CURVE Laisvo stiliaus kelnės

KAFFE CURVE

Laisvo stiliaus kelnės

39,90 EUR69,90 EUR
Galimi dydžiai: 46, 48, 50, 52, 54
PayPalMastercardVisaApmokėjimas pristačiusOmniva

Cargo kelnės užkariauja moterų širdis

Šiandien moteriškos cargo kelnės yra neatsiejama bazinio garderobo dalis. Jei anksčiau jas nešiodavo daugiausia vyrai, tai dabar, patyrusios daugybę pokyčių, jos tapo kūrybiška naujove bei tikru atradimu merginoms ir moterims. Svarbu apibrėžti, kokio tipo yra šios kelnės. Juk ne visos moterys ir merginos jau spėjo su jomis susipažinti. Tai tiesaus silueto arba platesnės ties klubais ir siaurėjančios žemyn kelnės, daugiausia pagamintos iš tankaus, grubesnio audinio, su kišenėmis (ant sėdmenų, kelių ir t. t.). Pirmosios cargo kelnės atsirado atšiauriais laikais, kai siautė Antrasis pasaulinis karas. Daugybę kišenių lėmė ne mada, o didžiulė būtinybė. Į jas, kaip į lauko kuprinę, kareiviai įsidėdavo žemėlapius, įrankius, inventorių, gertuvę su vandeniu, maistą. Beje, išvertus, „cargo“ reiškia „krovinys“. Be to, tokios kelnės buvo dėvimos ne tik karių, bet ir moterų, dalyvavusių kariniuose veiksmuose. Be abejo, tų laikų modeliai buvo toli nuo elegancijos ir moteriškumo.

Cargo kelnių evoliucija

Keičiantis laikams, kinta ir cargo stiliaus kelnės . Septintajame dešimtmetyje jas pamėgo žvejai, medžiotojai, statybininkai ir kiti darbininkai, turėdavę nuolat su savimi nešiotis daug naudingų smulkių daiktų. Šio stiliaus kelnės ypač išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje, kai jas dėvėjo pacifistinėmis nuotaikomis gyvenantis abiejų lyčių jaunimas. Merginos mielai vilkėjo karinio stiliaus kelnes, o iškilūs dizaineriai kūrė vis naujus unisex stiliaus cargo kelnių modelius. Tradicinės šių kelnių spalvos buvo: alyvuogių, smėlio, chaki ir kamufliažo imitacija. Panašios tendencijos išlieka ir dabar. Nepaisant populiarumo smukimo ties amžių sandūra, šios kelnės buvo dėvimos ir toliau. Dabar tokio tipo kelnės atgimė naujai. Jos labai mėgstamos jaunų merginų ir moterų, kurios, besipuošdamos jomis, kuria išskirtinius laisvalaikio stiliaus įvaizdžius. Net neabejojame, kad ir tu jas pamėgsi! O galbūt jau seniai esi pamilusi šį išskirtinio stiliaus drabužį? Bet kuriuo atveju, ABOUT YOU siūlomame asortimente atrasi tau labiausiai tinkantį cargo kelnių modelį.

Kaip pasikeitė cargo kelnės moterims?

Turbūt nesunku atspėti, kad cargo kelnės moterims dabar atrodo visiškai kitaip, nei Antrojo pasaulinio karo metais. Žymūs mados prekių ženklai, kurių produkciją rasi mūsų parduotuvėje, adaptavo šį drabužį mūsų epochai. Be to, padarė tai išties kūrybingai ir sumaniai. Tad, nenuostabu, kad šiandien tokios kelnės jau nieko nestebina savo grubumu. Juk mados kūrėjai puikiai „apžaidė“ šią savybę. Kišenių skaičius dizainerių buvo sumažintas, o spalvos, priešingai, – paįvairintos, įtraukiant juodą, pilką, mėlyną, geltoną, baltą ir net rožinę. Pokyčiai paveikė ir šio drabužio tekstūrą. Jei anksčiau jis buvo siuvamas tik iš grubaus audinio, tai šiandien aktyviai naudojamas satinas, šilkas ir, žinoma, džinsas. Todėl, dabartinės cargo kelnės yra derinamos ne tik su sukarintais batais, bet ir su elegantiška avalyne. Jos taip pat gana harmoningai dera su urban, sportinio ir laisvalaikio stiliaus apranga. Tad tu tikrai atrasi tai, kas tau arčiau širdies. Na, o jeigu mėgsti stiliaus eksperimentus, tau tiesiog privalu savo garderobe turėti tokio tipo kelnes!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
„Cargo“ stiliaus kelnės iš Urban Classics„Cargo“ stiliaus kelnės iš LeGer by Lena Gercke„Cargo“ stiliaus kelnės iš ONLY„Cargo“ stiliaus kelnės iš heine„Cargo“ stiliaus kelnės iš Noisy may
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2021 About You AG & Co. KG