Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

3/4 kelnės3 202
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Bridžai – kas tai per drabužis ir kaip jį derinti?

Bridžai jau nuo senų laikų yra itin populiarus drabužis, kurį mėgsta moterys skirtingose pasaulio šalyse. Tai tokios trumpos kelnės, kurios puikiai tinka tuomet, kai lauke yra ganėtinai šilta. Su jais nėra karšta vasarą – jie yra kaip pailginti šortai. Svarbu paminėti ir tai, kad tokio tipo drabužius mėgsta nešioti tos moterys, kurios stengiasi sukurti subtilų stilių ir nenori atidengti pernelyg daug savo kūno. Bridžai moterims dažniausiai būna populiarūs „bangomis“ – vienu metu jie gali būti itin paklausūs, o kitu – visai nemadingi. Jie neseniai netgi buvo tikru mados klyksmu. Taigi, ko gero, kiekvienai derėtų turėti bent vieną porą šių kelnių ir dėvėti jas tada, kai jos tampa madingomis. Na, o jei mados neseki – dėvėk jas tada, kai tau pačiai to labiausiai norisi.

Moteriški bridžai – kaip išsirinkti tinkamus?

Moteriški bridžai iš tikrųjų nėra toks bazinis ir universalus drabužis, kaip daugeliui gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Juos reikia mokėti ne tik derinti prie kitų drabužių, bet ir atsakingai rinktis. Tokios trumpintos kelnės gali vizualiai sugadinti figūrą jei bus išrinktos netinkamai. Taigi, rinkdamasi jas būtinai pirmiausia išsianalizuok savo figūros tipą. Jei tavo viršutinė dalis stambesnė už apatinę, rekomenduojama rinktis šviesesnių atspalvių bridžus . Jei yra atvirkščiai, tuomet rinkis tamsesnės spalvas. Taip optiškai sukursi kur kas proporcingesnės figūros įspūdį. Maža to, jei renkiesi aptemptus marškinėlius, geriau tegul apačia būna ganėtinai laisvo stiliaus. Tik taip tavo įvaizdis bus harmoningas ir stilingas.

Bridžai moterims internetu – ar įmanoma juos rasti už geresnę kainą?

Bridžai moterims internetu labai dažnai kainuoja kur kas pigiau, nei fizinėse parduotuvėse. Svarbu suvokti tai, kad fizinėse parduotuvėse dažnai šios prekės apskritai neįmanoma rasti. Taip yra dėl to, kad ji nėra tokia populiari kaip įprasti šortai ar kelnės, todėl yra perkama retai. Dėl šios priežasties, dažnai fizinėse parduotuvėse pasirinkimas būna labai mažas arba jo apskritai nėra. Jei labai mėgsti nešioti tokio tipo trumpintas kelnes, vienintelė ir geriausia tavo išeitis – ieškoti jų įvairiose internetinėse parduotuvėse. Visgi, tai nėra taip blogai – internetu rasi savo mėgstamiausių prekių kur kas pigiau nei prekybos centruose. ABOUT YOU internetinė parduotuvė siūlo didelį įvairių prekių asortimentą, tad tu tikrai rasi tau labiausiai patinkančius moteriškus bridžus . Maža to, yra visiškai nemokamas, o grąžinti nepatikusias prekes galėsi labai lengvai.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG