Džinsiniai švarkai moterims321

Moteriškas džinsinis švarkas: visada aktualus

Besikeičiant madai, kai kurie drabužiai išlieka visada aktualūs, pavyzdžiui: džinsinis švarkas . Moteriškas džinsinis švarkas jau tapo tikra klasika. Moterys ir merginos pamėgo jį dėl jo universalumo. Jis ne tik šildo, bet ir yra stilingas, solidus. Nenuostabu, kad garsūs prekės ženklai beveik kasmet savo kolekcijas papildo naujais šio rūbo modeliais. Pasirinkusi tokį drabužį, tu savo įvaizdžiui suteiksi stilingą laisvės prieskonį. Jau seniai praėjo tie laikai, kai džinsas buvo laikomas darbininkų klasės audiniu. Dabartinėje epochoje iš šios medžiagos siuvami net labai solidūs ir išskirtiniai rūbai. Jei vertini klasikinį stilių, rinkis tvirtesnio audinio džinsinį švarką. Na, o jeigu ieškai demokratiškesnio drabužio, būsi maloniai nustebinta minkštesnio ir lengvesnio denimo modeliais. Dar keli šio puikaus drabužio privalumai: variantų gausa, ilgaamžiškumas, spalvinių sprendimų ir faktūrų gausa. Ne ką mažiau svarbus džinsinio švarko moterims pranašumas – galimybė derinti jį su daugybe kitų rūbų, nepriklausomai nuo jų stiliaus.

Su kuo dera džinsinis švarkas?

Priklausomai nuo metų laiko, ir šio drabužio ilgio, džinsinis švarkelis puikiai atrodys su: kelnėmis ir sijonais (ilgas džinsinis švarkas) ir su ilgomis suknelėmis (trumpas švarko modelis). Suknelė gali būti ryški arba puošta karoliukais ar smulkiais spaudiniais. Avalynė – basutės su platforma arba bateliai atvirais pirštais. Aukštesnėms merginoms ir moterims – balerinos bei kiti žemakulniai. Vertinančioms vieno atspalvio sukneles, patarsime pasipuošti ilgais auskarais ar išskirtiniu kolje, siekiant pagyvinti įvaizdį. Jei tau labiau patinka kasdieninis (casual) stilius, derink klasikinius džinsinius švarkus su baltais šortais, trumpu juodu sijonu, balta ar smėlio spalvos suknele. Tokie šviesesni deriniai itin aktualūs vasarą, nes puikiai išryškina įdegį. Jeigu esi minėto stiliaus gerbėja, tau bus įdomu sužinoti ir apie šaltajam sezonui skirtus derinius. Tai gali būti: aptempti džinsai, sportiniai bateliai ir ilgi marškinėliai. Kuriuos, be abejo, dengia elegantiškas ir stilingas džinsinis švarkas iš ABOUT YOU.

Džinsiniai švarkai moterims: evoliucija bėgant metams

Džinsiniai švarkai moterims nepraranda populiarumo, nepaisant to, kad metams bėgant požiūris į juos kito. Kartais tiek moterys, tiek dizaineriai juos pamiršdavo, o kartais iškeldavo į populiarumo viršūnes. Savo istoriją šis drabužis pradėjo nuo lengvos Levi Strauss`o rankos. Pirmasis modelis priminė palaidinę su sustiprintomis siūlėmis ir nebuvo specialiai skirtas moterims ar vyrams. Tai yra, jis buvo unisex stiliaus, kaip pasakytume dabar. Atskyri modeliai, pritaikyti pagal lytį, atsirado devintajame dešimtmetyje. Nuo to laiko mados dizaineriai nenustoja mus džiuginti vis naujais moteriškų džinsinių švarkų modeliais. Dabar šis rūbas vėl atsidūrė mados kūrėjų ir jos mylėtojų dėmesio centre. Tai universalus drabužis, kurio nevengia vilkėti net Holivudo žvaigždės. Džinsiniai švarkeliai moterims leis tau jaustis patogiai, nerūpestingai ir, tuo pat metu, stilingai. Tad, kodėl gi nepapildžius juo savo drabužių spintos, jeigu iki šiol neturi nė vieno modelio. Tačiau ir antras ar trečias egzempliorius nepakenks. Juk kiekvieną jų galėsi derinti su skirtingais mūsų jau aptartais garderobo elementais.