Sportiniai krepšiai59
Rodyti
Rūšiuoti
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Sporto šaka
juoda PUMA Sportinis krepšys: priekis

PUMA

29,90 EUR
Galimi dydžiai: One Size
juoda PUMA Sportinis krepšys: priekis
-41%

PUMA

34,90 EUR59,90 EUR
Galimi dydžiai: One Size
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Sportiniai krepšiai turi būti patogūs ir stilingi

Tikriausiai kiekviena mergina sutiks, kad jei sportuoti, tai sportuoti stilingai, todėl sportiniai krepšiai turi būti patogūs ir gerai atrodyti. Taigi, sportas moterims tai ne tik sveikata, bet ir gera savijauta, o ji neįmanoma be gražios sportinės „tašės“ ir aprangos. Juk moteris eidama į sporto salę susitinka su įvairiais žmonėmis, todėl net ir čia ji turi būti patenkinta savo išvaizda. Garsių sporto inventoriaus prekės ženklų kūrėjai puikiai tai supranta, todėl jų sporto krepšiai atrodo stilingai, patraukliai, o kartu yra praktiški ir tvirti. Prieš renkantis krepšį gerai žinoti, kokio dydžio jis reikalingas ir kokios spalvos norima – juodos, kad mažiau teptųsi, ar šviesesnės, kurią galima pritaikyti prie sporto drabužių.

Įvairaus dydžio sportiniai krepšiai moterims

Dažniausiai renkantis dydį žiūrima į krepšio ilgį bei tūrį. Galima išskirti tris sportinių krepšių dydžių grupes – iki 45 cm, iki 55 cm, apie 65 cm. Įprastose sporto šakose, kaip aerobika, fitnesas, baseinas, kalanetika, joga užtenka vidutinio ir mažesnio krepšio, į kurį laisvai telpa sporto apranga, bateliai ir vandens buteliukas. Didesnio dydžio krepšius dažniau renkasi aukštesnio lygio, profesionalios sportininkės. Juose telpa daugiau sporto inventoriaus, kamuolys, teniso raketės, sporto apsaugos, kartais net keletas aprangos komplektų. Taigi, prieš įsigydama sporto krepšį , įvertink, kiek daiktų norėsi jame neštis. Žinomesnių prekės ženklų krepšių medžiaga paprastai būna tvirta, atlaikanti ne vieną kelionę, todėl gali būti tikra, jog kokybiški sportiniai krepšiai moterims tarnaus net keletą metų. Norėdama, kad jie atrodytų kaip nauji ilgesnį laiką, geriau rinkis juodos ar tamsiai mėlynos spalvos, ant kurios nesimatys per ilgesnį laiką atsirandančios dėmės.

Sportinių krepšių stilius ne paskutinėje vietoje

Be abejo, jeigu tu esi moteris, tau svarbu visur atrodyti gerai, ar liptum iš mašinos, ar žengtum pro sporto klubo duris. Puiku, kad šiuolaikiški sporto krepšiai yra ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jeigu nori išsiskirti geru skoniu, tau padės visame pasaulyje įvertintų sporto prekių ženklų kuriami krepšiai. Elegantiškas logotipas ant krepšio ne tik puošia šiuos gaminius, bet ir rodo, kad jų savininkė renkasi aukščiausios klasės produktus. Jų kaina, be abejo, didesnė, nei kinų gamybos produktų, tačiau ir kokybė žymiai geresnė. Nekokybiškų sportinių krepšių siūlai išlenda jau po kelių mėnesių, o netrukus išplyšta ir kišenės bei rankenos. Žymių gamintojų krepšiai tarnauja ne vienerius metus. Jie įprastai turi dvi rankenas nešti rankose ir vieną ilgesnę užsimesti per petį. Taip pat jie turi pagrindinį erdvų skyrių ir nedidelę kišenėlę, kurioje galima laikyti smulkius daiktus, šukas, veidrodėlį. Įvairių spalvų, stilingi krepšiai užtikrina moteriai komfortą ir gerą savijautą besiruošiant sportui.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG