Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Sportinės kuprinės31
Rodyti
Rūšiuoti
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Sporto šaka
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Sportinės kuprinės suteiks pasitikėjimo sporto salėje

Garsių prekės ženklų, stilingos sportinės kuprinės pakels tau nuotaiką einant į sporto salę. Kai už lango pradeda lašėti pirmas rudeninis lietus, apima nostalgija, tačiau liūdėti nereikia nei rudenį, nei žiemą, nei pavasarį, jeigu žinai, kaip lengvai gali pakelti sau nuotaiką. Dauguma merginų ir moterų džiaugsmą šaltesniuoju metų laiku atranda sporto salėje. Tikrai, judėjimas suaktyvina kraujotaką, pradeda organizme gamintis daugiau laimės hormonų. Todėl nedelsk nė minutės, ruoškis į sporto salę! Beje, pasiruošti taip pat reikia atsakingai. Juk esi harmoninga moteris, kuriai džiaugsmą suteikia kokybiškas sporto inventorius. Taigi, pradėk ruoštis treniruotėms nuo sportinės kuprinės paieškų. Kokius kriterijus ji turėtų atitikti, kad tau suteiktų komfortą, netrukus sužinosi.

Sportinės kuprinės moterims įvairiems atvejams

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokia bus kuprinės paskirtis: ar ją imsi tik į sporto salę, o gal ir į kelionę, nešiosi laisvalaikiui, važiuosi slidinėti, eisi į žygius? Žinoma, jeigu nori, kad sportinė kuprinė tiktų keliems atvejams, ieškok labiau universalios: vidutinio dydžio, su keliais skyriais, pakankamai tvirtos. Ruošiantis į sporto salę nereikia neštis daug sunkių daiktų, užtenka, kad būtų vietos aprangai, bateliams, vandens buteliukui. Tokiam atvejui užtektų vidutinio sportinių kuprinių moterims dydžio, 25-40 litrų talpos. Kai nereikia nešti sunkių daiktų, petnešos gali būti plonesnės, nereikalingas papildomas dirželis ant krūtinės ar pilvo. Norint leisti laisvalaikį gamtoje, prie jūros, žygiuose, sportuoti su dviračiu, būtų patogiau, jei sportinės kuprinės turėtų kelis skyrius, kuriuose galima laikyti skirtingos paskirties daiktus – užkandžius, drabužius, grožio priemones, vaikų daiktus. Ruošiantis į kelionę, labai patogu turėti talpesnę kuprinę, su keliais skyriais, kuri neperšlaptų lyjant lietui.

ABOUT YOU sportinės kuprinės

Renkantis kuprinę dar reikėtų atkreipti dėmesį į petnešas. Storesnės petnešos užtikrins didesnį komfortą nešant sunkesnius daiktus, svoris geriau pasiskirstys ant pečių, minkštos petnešos mažiau spaus ir vargins pečių juostą. Einant į žygius, užsiimant snieglenčių sportu patogu, jei sportinės kuprinės turi papildomus dirželius ties klubais. Taip svoris geriau pasiskirsto ir mažiau žeidžia kaklo, pečių raumenis. Norint užtikrinti taisyklingą laikyseną, kuprinė turi būti ne daugiau 10 cm žemiau liemens, todėl įsigijusi ją, iš karto sureguliuok petnešas. Jeigu dar abejoji, kas geriau – sportinis krepšys ar kuprinė, prisimink, kad krepšys mažiau universalus, jis tinka tik į sporto salę, o sportinės kuprinės moterims tiks ir į salę, ir į žygį, kelionę. Nusprendusi įsigyti kokybišką kuprinę, ieškok ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Čia parduodamos žinomų prekės ženklų, įvairaus dydžio sportinės kuprinės . Tokie prekės ženklai kaip ADIDAS, NIKE, COLUMBIA, JACK WOLFSKIN, žinomi visame pasaulyje dėl gaminamų aukštos kokybės sporto prekių, tarp jų ir kuprinių.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai moterims
Prekių ženklai moterims
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG