VASAROS IŠPARDAVIMAS! IKI 70% NUOLAIDA5

  • Spartesnis užsakymas
  • Paprastas siuntos stebėjimas
  • Ypač paprastas grąžinimas
 • Tavo pageidavimų sąrašas tuščias!
   Pridėk ką norsprie tavo sąrašo.
 • Tavo prekių krepšelis tuščias!
   Pridėti prekę į prekių krepšelį.
  Dar nieko neradai?
  Atrask drabužių komplektus
Laikrodžiai moterims4

Peržiūrėjai visas kategorijos Laikrodžiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Laikrodžiai

Michael Kors laikrodis – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Michael Kors laikrodžiai patinka daugeliui moterų. Jie išsiskiria gražiu dizainu bei gera kokybe, tad nemažai moteriškosios lyties atstovių bent kartą yra atkreipusios į juos dėmesį. Visgi, šis dizaineris siūlo labai platų pasirinkimą, tad gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią aksesuarą būtent sau. Tam, kad rinktis būtų paprasčiau, verta apžvelgti kelis svarbius šių laikrodžių dizaino elementus.

Michael Kors laikrodžiai – kokią metalo spalvą rinktis?

Michael Kors laikrodžiai dažniausiai būna auksinės arba sidabrinės spalvos. Būtent šios dvi spalvos yra pačios populiariausios, nes moterims lengviausia jas derinti prie savo kitų jau turimų aksesuarų. Dažniausiai mūsų papuošalai, batų bei rankinių detalės būna vienos iš šių spalvų, tad jei laikrodis dera prie turimos spalvinės gamos visas įvaizdis atrodo kur kas tvarkingiau. Kai renkiesi tinkamiausią, būtinai peržvelk savo turimus papuošalus ir patikrink, kokia metalo spalva vyrauja. Jei dažniausiai mėgsti nešioti auksinius pakabukus, apyrankes ir auskarus, rinkis auksinės spalvos modelį. Tuo tarpu, jei labiau mėgsti baltą auksą ar sidabrą, tau labiau tiks sidabrinės spalvos Michael Kors laikrodis. Visgi, jei nešioji įvairius papuošalus, gali rinktis sidabrinės bei auksinės spalvų derinį.

Michael Kors laikrodžiai moterims – kokį dizainą rinktis?

Visi Michael Kors laikrodžiai moterims yra vienu metu ir labai panašūs, ir labai skirtingi. Nors šie laikrodžiai dažniausiai yra ganėtinai klasikinio stiliaus ir pritaikyti labiau kasdieniam nešiojimui, visgi galima lengvai rasti ir puošnesnių modelių. Jei perki savo pirmąjį Michael Kors laikrodį, pirmiausia labai gerai apmąstyk kada nori jį dėvėti. Jei ieškai aksesuaro, kurį galėtum nešioti kiekvieną dieną į darbą ar einant į miestą, tau labiau tiks klasikinio stiliaus, elegantiškesnis modelis, kuris neturi daug papildomų puošnių detalių. Tuo tarpu, jei ieškai tokio, kuris labiau tiktų pasipuošti į vakarėlį, gali rinktis modelį su blizgiomis detalėmis. Svarbu atsiminti, kad modelis su metaline apyranke yra ganėtinai universalus variantas, kuris, priderintas prie skirtingų drabužių, gali sukurti tiek puošnų, tiek paprastą įvaizdį.

Michael Kors laikrodis – puikus pasirinkimas kiekvienai

Michael Kors laikrodis tiks kone kiekvienos moters aksesuarų dėžutėje. Šie laikrodžiai yra užsitarnavę pripažinimą stileivų pasaulyje, jie yra kokybiški, bet tuo pat metu tikrai nekainuoja labai daug. Puikus kainos bei kokybės santykis traukia daugelio moterų dėmesį, tad jie dažnai matomi ant skirtingų moterų rankų. Internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje dažnai būna taikomos didelės nuolaidos Michael Kors prekiniam ženklui, tad užsukusi pasižvalgyti gali savo naująjį laikroduką įsigyti už dar patrauklesnę kainą nei fizinėje parduotuvėje.