CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Sportbačiai moterims76

Peržiūrėjai visas kategorijos Sportbačiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Sportbačiai

CONVERSE sportbačiai – tavo ištikimas palydovas kiekvieną dieną

Originalūs aukšto aulo sportbačiai išlieka vieni iš populiariausių sportinių batelių visame pasaulyje. CONVERSE sportbačiai 1920 – aisiais metais sukurti kaip krepšinio bateliai, dabar yra vadinami ikonine klasika su turtingu paveldu. Šis prekės ženklas, siūlantis galybę tradicinių modelių, kiekvieną sezoną pristato ir naujus, praturtintus naujais dizainais, išskirtinėmis detalėmis ar madingais raštais. Šį sezoną ryškūs gėlių ir gyvūnų kailių raštai yra itin populiarūs. Koks stilius labiau patinka tau? Vienspalvė klasika ar naujausi spalvingi modeliai? Kad ir koks tavo skonis, viską gali atrasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Pasirūpink savo nauja CONVERSE sportbačių pora ir jauskis stilingai bei patogiai tiek kas dieną su džinsais, tiek jaukų vakarą mieste su žavia suknele ar darbe su neformaliu kostiumėliu.

CONVERSE sportbačiai – laikui nepavaldi stilinga klasika

Savo asmeninį stilių lengvai išreikšk su nauja CONVERSE moteriškų batų pora, tokia kaip “One Star” ar “All Star”. Visi šie modeliai yra sukurti siekiant maksimalaus patogumo ir niekada nesenstančio gatvės stiliaus. Rinkis iš naujausių spalvų, medžiagų ir raštų bei naršyk tarp skirtingų modelių, kuriuos gali rasti su aukštu ar žemu aulu, ar net su platforma. Parodyk pasauliui, kad esi nesustabdoma ir visada stilinga su pora naujų CONVERSE kedų. Jie yra sukurti pasitelkiant nesenstantį stilių ir neprilygstamą komfortą, todėl ne tik atrodysi stilingai, bet ir visada jausiesi patogiai. Išsirink savo mylimiausią porą iš itin plataus asortimento internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU.

CONVERSE sportbačiai – nesenstantis stilius ir naujausios mados tendencijos viename

Kalbant apie sportbačius CONVERSE moterims, ABOUT YOU internetinė parduotuvė siūlo itin įvairų asortimentą patraukliomis kainomis, tad net neabejojame, kad būtent čia išsirinksi savo mėgstamą porą, nesvarbu, ar ieškai trumpaaulių sportbačių ar kedų šiek tiek ilgesniu aulu, klasikinių spalvų ar ryškių raštų – viską gali rasti čia. Klasika niekada neišeis iš mados, tačiau atnaujinimai visada laukiami. Štai kodėl moteriški CONVERSE sportbačiai skiria dėmesį tiek nesenstančiai klasikai, tiek naujausioms mados tendencijoms, bei šių abiejų stilių harmonijai, kurdami naujus modelius, kurie nepraranda jau pamiltų klasikinių detalių, bet išsiskiria šiuolaikinėmis spalvomis ar detalėmis. Atrask klasikinio „Chuck Taylor“ stiliaus drobinius ar iš kitų medžiagų pagamintus klasikinius kedus. O galbūt išbandyk ir naują įsispiriamų kedų modelį, suteikiantį dar daugiau patogumo nesenstančiam įvaizdžiui. Pora CONVERSE batelių, priderintų prie džinsų, sijono ar suknelės, stebins savo sportišku, bet elegantišku ir romantišku stiliumi.