CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Sportbačiai moterims39

Peržiūrėjai visas kategorijos Sportbačiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Sportbačiai

Lacoste bateliai – laisvalaikio batelių klasika

Kas nežino baltų laisvalaikio batelių su krokodilo logotipu? Lacoste laisvalaikio batai – tai klasikinis pasirinkimas, tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Pasiūti iš natūralių medžiagų – odos arba tekstilės – skirtingi modeliai tinka tiek karštai vasarai, tiek vėsesnėms rudens dienoms ir visada atrodo stilingai. Baltos spalvos modeliai jau seniai yra vienas populiariausių sportiškos laisvalaikio avalynės pasirinkimų, tačiau jie reikalauja nemažai priežiūros. Mes patarsime, kaip prižiūrėti tavo naujus Lacoste batelius.

Lacoste bateliai – kaip juos tinkamai piržiūrėti?

Jei nori, kad tavo Lacoste bateliai tau ištikimai tarnautų ne vienerius metus, turi labai gerai žinoti kaip juos tinkamai prižiūrėti. Gera priežiūra padeda batus išlaikyti puikios būklės ilgą laiką ir jie visuomet atrodo kaip nauji. Tačiau, dažna moteris nežino kaip tinkamai valyti bei saugoti savo avalynę, tad ji labai greitai susidėvi ir jos nebesinori avėti. Tam, kad taip nenutiktų ir tau, vos tik įsigijusi naują porą žavių batelių iš karto pradėk jais tinkamai rūpintis, kad galėtum visada atrodyti nepriekaištingai ir atrodytų, lyg juos įsigijai tik prieš kelias dienas.

Lacoste sportinė avalynė

Lacoste sportinė avalynė dažniausiai būna gaminama iš specialios tekstilės. Kad ir kaip būtų gaila, dažniausiai ji labai greitai išsitepa, o ant avalynės lieka negražios purvo dėmės. Dažna moteris tiesiog nusprendžia išskalbti tokius batus skalbimo mašinoje, tačiau paprastai po tokio plovimo jie praranda savo formą ir tampa nebe tokie malonūs nešiojimui. Maža to, kartais batai po skalbimo mašinos gali nusidažyti arba prarasti savo pirminę spalvą. Tam, kad taip nenutiktų, tekstilinius batus kartais nuvalyk specialiomis, avalynei skirtomis drėgnomis servetėlėmis. Jei dėmės yra įsisenėjusios ir tai jau nebepadeda, įpilk į dubenėlį šiek tiek šilto vandens ir specialaus batų ploviklio. Tuomet, batų plovimui skirtą šepetėlį šiek tiek pašlapink ir švelniai patrink dėmes, atsiradusias ant batų. Šį veiksmą kartok tiek kartų, kol dėmė pilnai neišsivalys. Svarbu, kad naudotum būtent batų valymui skirtą valiklį – kitų atveju, patrintose vietose spalva gali nublukti ir tavo avalynė bus sugadinta negrįžtamai. Batų padą gali valyti lygiai tokiu pačiu metodu.

Odiniai Lacoste laisvalaikio batai

Jei tavo Lacoste sportbačiai yra odiniai, jų priežiūra yra šiek tiek kitokia. Tokių batų jokiu būdu negalima skalbti skalbimo mašinoje, nes oda gali sutrūkinėti ir avalynė bus negrįžtamai sugadinta. Taigi, jei nori išvalyti odinius batus, pirmiausia išimk iš jų batraiščius ir juos plauk atskirai. Tuomet, specialiu šepečiu pašalink paviršinį purvą nuo batų. Kai tai padarysi, batai jau atrodys kur kas geriau. Jei vis dar matai dėmių, naudok specialų odiniams batams skirtą muiliuką. Juo gali ištepti savo avalynę ir palaukti kelias minutes, kad priemonė geriau įsigertų. Po kažkiek laiko, atsargiai su servetėle pašalink priemonę nuo savo avalynės. Labai svarbu, kad po visos valymo procedūros impregnuotum batus – taip jie bus atsparesni purvui ir kur kas ilgesnį laiką išliks puikios išvaizdos. Svarbu paminėti ir tai, kad praėjus sezonui avalynę laikytum specialioje dėžėje, kad jie neapdulkėtų ir neprarastų pirminės formos.