CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Sportbačiai moterims85

Peržiūrėjai visas kategorijos Sportbačiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Sportbačiai

NIKE kedai – kokybė, kurios nereikia reklamuoti

Nike Sportswear yra visame pasaulyje puikiai žinomas sportinės aprangos ir avalynės prekės ženklas, su kuriuo supažindinti ir pristatinėti jau seniai nebereikia. Šio prekinio ženklo tikslas yra suvienyti pasaulį per sportą tam, kad būtų sukurta sveika planeta, aktyvios bendruomenės ir visiems vienodos sąlygos. Įmonės pavadinimas NIKE yra kilęs iš graikų pergalės deivės vardo. Jis puikiai tinka, nes NIKE kedai padeda pasiekti daugybę sportinių pergalių visame pasaulyje. Kalbant apie NIKE, tai nėra vien tik pergalė trasoje, aikštelėje ar lauke: taip pat turima omenyje ir patogią šiuolaikinės moters pergalę kas dieną. NIKE moteriški kedai suteikia aukštos kokybės funkcionalumą už prieinamą kainą su nuolat atnaujinamomis technologijomis, kurios padeda moterims laimėti, nesvarbu, ar jos varžosi varžybose, ar bėga tik dėl savo malonumo.

Kiekviena moteris atras sau tinkamus NIKE kedus

Nesvarbu, ar tau patinka bėgioti, treniruotis sporto salėje ar namuose, mes tikrai turime tau tinkamą porą moteriškų NIKE kedų, kurie puikiai tiks tavo aktyviam gyvenimo būdui. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrasi gausų pasirinkimą kokybiškų sportinių batelių, kurie puikiai tiks tiek tavo sportinėms veikloms, tiek kasdieniam gyvenimui. Sąrašo viršuje yra tradiciniai bėgimo bateliai. Šis stilius sukurtas palaikyti ir patogiai sutvirtinti pėdas tau atliekant įvairius pratimus, taip pat, kai tenka bėgti skirtingais paviršiais ir įvairius atstumus. Įvairios NIKE technologijos, tokios kaip „Flex“ grioveliai, „Zoom Air“ amortizatoriai ir dar daugiau, leis tavo kojoms jaustis puikiai visos treniruotės metu.

NIKE kedai – naujausios technologijos ir mados tendencijos

Jei komfortas yra tavo prioritetas numeris vienas, tada nesuklysi pasirinkdama papildomo patogumo suteikiančią moteriškų „Air Max“ batų porą. Su matomu „Max Air“ įtaisu, kuris siūlo neprilygstamą, lengvai prisitaikantį paminkštinimą, šie batai tavo kojoms suteiks puikų pojūtį visą dieną. Jie taip pat yra madingų, šiuolaikiškų spalvų, padedančių išsiskirti ir žaismingai derinti šiuos batus prie tavo sportinio ar laisvalaikio garderobo. Jau seniai sportiniai batai nebėra tik sportui. Išsirink masyvius, spalvotus NIKE moteriškus kedus ir suteik savo kasdieniam įvaizdžiui modernumo, sportiškumo ir stilingumo. Jie puikiai tiks su siaurais džinsais ir klasikiniais ar „per didelio dydžio“ marškinėliais. Vasarą šiuos laisvalaikio batus taip pat gali derinti su laisva suknele ar spalvingomis tamprėmis bei ilga palaidine. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje atrask daugiau nei 100 skirtingų porų šiuolaikiškų ir patogių NIKE kedų. Išsirink savo mylimiausius ir įsigyk kompanionus, kurių nesinorės keisti į nieką dėl jų suteikiamos komforto ir stiliaus harmonijos.