CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai moterims9

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

New Balance batai, kuriuos matai kasdien

Ar atkreipei dėmesį, jog paskutiniu metu visur ant moteriškų kojų mirga viena - New Balance batai. Nesvarbu, ar tai oficialiu kostiumėliu apsirengusi dama ar kurjerė, išvežiojanti prekes, ar tiesiog paauglė, ieškanti savo stiliaus. New balance kedai patyliukais užkariauja pasaulį. Jie priskiriami komfortabiliems, bet tuo pačiu metu originaliems, ryškios simbolikos batams. Pradžioje tai buvo tiesiog kasdienai skirti batai tiems, kurie norėjo patogiai vaikščioti didesnius atstumus. Bet viskas keičiasi, nes gamintojas bando užkariauti sporto rinką ir net konkuruoti su tokiais milžinais kaip Nike ir Adidas. Pažvelk į dabar siūlomus modelius ABOUT YOU parduotuvėje. New Balance yra amerikietiška, Bostone įsikūrusi kompanija, glaudžiai susijusi ir su Europos rinka, nes gaminiai atkeliauja iš ten esančių gamyklų. Kuo gi New balance kedai moterims išsiskiria iš kitų? Ko gero pagrindinis atsakymas - jie neatsisako kokybės dėl mados. Kedams New Balance gaminti naudojamos kokybiškos medžiagos ir novatoriškos technologijos.

New Balance batų dizaino originalumas

Gamintojas neskubėdamas žengė mados pasaulio link, neperžengdamas svarbiausio laiptelio - neatsisakydamas kokybės. New balance batai pasižymi unikaliu dizainu, kurį kuria išskirtinė dizainerių, tokių kaip Steven Smith, komanda. Pažvelk į ABOUT YOU siūlomus batus. Kiekviena pora yra savita, tinkanti pačiam įvairiausiam skoniui ir pritaikyta įvairioms amžiaus grupėms. Kedai New Balance visada buvo nepriklausomi ir autentiški. Pažiūrėk kaip juos mėgsta jaunoji karta. Dizainerių komanda sugeba vėl ir vėl mus nustebinti savo moderniais sprendimais. Ar kada pagalvojai, kodėl toks įdomus batų pavadinimas? Jis kilo iš minties apie vištos kojos tris pirštus, kurie užtikrina visišką kojos balansą ir stabilumą. Juk niekada nebūtum pagalvojus, ar ne? Gamintojai norėjo pagaminti dar komfortiškesnius batelius kasdieniam bėgimui, todėl dizainas vis tobulėjo ir buvo sukurti visi šie nuostabūs New Balance kedai.

New Balance batai, sukurti novatorių

Kodėl New balance batai yra tokie populiarūs - tai lemia ne vien dizainas, komfortas, bet ir įkandama kaina. Jie sugebėjo sukurti nuostabius batus už prieinamą kainą. Buvo parinktos tinkamos medžiagos, pritaikytas originalus dizainas ir dabar mes turime gerus batus, kuriuos galime įpirkti. Pažvelk į batų pasirinkimą ABOUT YOU parduotuvėje. Nuo elegantiškų iki paprastų kasdienių bėgiojimo batų. New balance kedai moterims tinkami bet kokiame amžiaus moterims ir bet kokiai veiklai. Taip, kartais jie naudoja kitokią odą, bet tai taip pat oda, kuri yra kokybiška, tačiau daug pigesnė. Net Izraelio armija dėvi šiuos batus. Tai elegantiški juodai pilki kedai 577. Kaip galvoji, kokius batus dėvėjo Steve Jobs? O kur dar naujieji kedai su 3-D antspaudais. Su New Balance tu visada gali atrodyti originaliai, bet tuo pačiu neišleisti krūvos pinigų.