CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai moterims17

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

SOREL batai – be kokių būtų tiesiog neįmanoma gyventi?

Šiuolaikiniame pasaulyje yra daug skirtingų avalynės gamintojų, bet vieni kokybiškiausių yra SOREL batai. Šis prekės ženklas kuria stilingus batus įvairaus amžiaus moterims. Kolekcijoje rasi avalynės tiek šiltajam, tek šaltajam metų laikui, tad vienoje parduotuvėje galėsi įsigyti batus visiems metų laikams. Nors, ko gero, kiekviena moteris svajoja savo drabužinėje turėti didelę avalynės kolekciją, dažnai tenka pasirinkti vos kelias poras. Tačiau, jei žinosi, kokie batų modeliai tau padės šauniai atrodyti bet kuriuo metų laiku, visuomet atrodysi ypač stilingai ir gražiai.

SOREL batai moterims – patogūs aulinukai žiemai

SOREL batai moterims yra kokybiški ir pritaikyti ilgiems pasivaikščiojimams. Tavo kojos tikrai nepavargs, jei visą dieną avėsi SOREL aulinukus šaltuoju metų laiku. Aulinukus turėtų turėti kiekviena moteris, nes jie yra itin universalūs. Su jais tikrai nebus šalta vėsesnėmis žiemos dienomis, o tavo kojos bus apsaugotos nuo drėgmės bei sniego. Visgi, svarbu pabrėžti, kad jei nori išlaikyti juos idealios būklės kuo ilgesnį laiką, būtinai dar rudens sezono pradžioje juos gerai impregnuok su specialiomis priemonėmis. Taip jie bus atsparesni vandeniui ir ne taip greitai susidėvės. Aulinukai puikiai tiks ne tik žiemai, bet ir rudeniui. Šio tipo avalynę labai lengva derinti su moteriškomis suknelėmis, kelnėmis bei įvairiais sijonais. Neutralesnių spalvų batai puikiai tiks prie skirtingų modelių paltų bei striukių.

SOREL avalynė – platus vasariškų basučių pasirinkimas

Ko gero, būtų neįmanoma įsivaizduoti pilnavertės vasaros be poros gražių SOREL avalynės basučių. Su jomis koja nekaista ir patogu nueiti net ilgus atstumus. Maža to, šio gamintojo basutės yra ganėtinai neutralaus dizaino, tad galėsi jas lengvai derinti prie skirtingo stiliaus drabužių. Basutės atrodo labai vasariškai ir nuteikia neįpareigojančiai, tad visuomet atrodysi moteriškai ir stilingai. Šią avalynę gali derinti tiek prie ilgesnių, tiek prie trumpesnių vasariškų suknelių. Visgi, jei lauke oras vėsesnis, gali basutes avėti net prie džinsų. Svarbiausia, kad avalynės spalvas pasistengtum priderinti prie savo pasirinktų drabužių, taip sukursi harmoningą bei stilingą įvaizdį.

Kur įsigyti batus SOREL pigiau?

Batai SOREL yra labai kokybiški, tad jų kaina tikrai nėra žema. Visgi, avalynę perkame ganėtinai retai, o jos kokybė daro didelę įtaką mūsų laikysenai bei sveikatai. Dėl šios priežasties, investuoti į gerus batus verta. Tačiau, jei nenori daug išlaidauti, visuomet gali užsukti į internetinę ABOUT YOU parduotuvę, kurioje dažnai taikomos didelės nuolaidos tiek SOREL, tiek kitų avalynės kūrėjų prekėms.