ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

Batai moterims52

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

Timberland batai – kokius turėtų turėti kiekviena moteris?

Mūsų dienomis galima rasti pačių įvairiausių avalynės kūrėjų, bet vieni populiariausių jau ilgą laiką yra Timberland batai . Šis gamintojas siūlo skirtingo stiliaus batus įvairaus amžiaus vyrams bei moterims. Puiku tai, kad nuolat yra išleidžiamos vasaros bei žiemos avalynės kolekcijos ir visuomet atsižvelgiama į sezonines madas. Visgi, tuo pat metu Timberland stengiasi išsaugoti savo autentiškumą, kuris užtikrina, kad ir iš tolo gatvėje juos visuomet atpažinsi. Taigi, tiek Timberland basutes, tiek aulinius batus verta turėti kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti stilingai ir šiuolaikiškai.

Batai Timberland garsėja ypač patogiais aulinukais

Ko gero, vieni geriausiai visiems žinomų ir patogiausių aulinukų yra būtent žieminiai batai Timberland . Jie atrodo itin autentiškai ir sukuria labai stilingą laisvalaikio stilių. BE to, su jais kojos greitai nepavargsta, todėl jie puikiai tinka tais atvejais, kai reikia nueiti didelius atstumus. Maža to, Timberland auliniai batai yra šilti, tad net ir šalčiausiomis žiemos dienomis tavo pėdos bus apgaubtos šiluma. Šie batai puikiai tinka prie skirtingo stiliaus drabužių, bet geriausiai atrodo prie laisvalaikio stiliaus kelnių, džinsų bei sportinių striukių. Šio gamintojo aulinukai tau tikrai ištikimai tarnaus ne vienerius metus. Visgi, svarbu nepamiršti jais tinkamai rūpintis. Jokiu būdu neskalbk jų skalbimo mašinoje, jei jie išsipurvins. Geriau nuvalyk specialia drėgna servetėle. Taip pat, būtinai sezono pradžioje impregnuok juos specialiomis priemonėmis, kad apsaugotum nuo žalingo drėgmės poveikio.

Timberland avalynės gamintojas siūlo nepaprastai patogias basutes

Patogios bei gražios basutės privalo būti kiekvienos moters drabužinėje, o Timberland avalynės gamintojas kuria vienas geriausių rinkoje. Tai batai, kurie puikiai tiks net pačią karščiausią vasaros dieną, o kojos su jomis nepavargs. Svarbu paminėti tai, kad visos Timberland basutės yra ganėtinai neutralių spalvų, todėl kiekviena ras sau tinkamiausią batų porą. Neutralių spalvų basutes labai lengva derinti prie skirtingo stiliaus drabužių. Jei turi pasirinkti tik vieną porą, tikrai nesuklysi pasirinkusi Timberland basutes. Šie batai yra labai patogūs, lengvai derinami ir su jais visuomet atrodysi stilingai.

Timberland avalynės kaina didelė – ar galima rasti pigiau?

Timberland batai tikrai nėra pigūs. Būtent dėl šios priežasties, juos tikrai matome mieste nedažnai. Tačiau, jų kaina didelė dėl to, kad jie yra itin kokybiški. Geros kokybės avalynė yra būtina, jei norime išsaugoti savo sveikatą bei gerą laikyseną, todėl neverta gailėti jai pinigų. Visgi, jei ieškai pigesnių alternatyvų, gali pasižvalgyti po ABOUT YOU internetinę parduotuvę, kurioje dažnai skelbiamos nuolaidos Timberland prekės ženklo produkcijai.