CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Džemperiai moterims11

Peržiūrėjai visas kategorijos Džemperiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Džemperiai

ADIDAS džemperiai – patogus pasirinkimas kasdienai

Nesvarbu, ar nori tiesiog jaukaus drabužio, ar tokio, kuris tave sušildytų vėsiais vakarais ar po treniruotės – tinkamą pasirinkimą gali atrasti naršydama po ADIDAS džemperių moterims pasirinkimą. Prancūziški kilpiniai ir minkšti vilnos audiniai yra pagaminti iš organinės medvilnės ir perdirbto poliesterio pluošto. Jie yra sukurti taip, kad jaukiai jaustumeisi visur, kur bebūtum. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali pasirinkti iš daugybės skirtingų dizainų ir modelių. Nori visur derančio tamsaus, o gal aprangą pagyvinančio ryškiaspalvio? Labiau patinka užsegami, primenantys švarkelį, o gal laisvi per galvą maunami džemperiai su plačiu gobtuvu ir erdviomis kišenėmis? ADIDAS megztiniai yra sukurti kiekvienai moteriai, todėl be vargo atrasi savo mėgstamą ir labiausiai tinkantį modelį, kuris bus nepamainomas tiek sportuojant, tiek aktyvaus laisvalaikio metu ar tiesiog gamtoje, vakare jaukiai sėdint prie laužo.

Su ADIDAS džemperiu visada išliksi stilinga

Moteriški ADIDAS džemperiai ir megztiniai yra neatsiejama gatvės stiliaus dalis. Platus ir laisvas ar jaukiai priglundantis medvilninis rūbas su visame pasaulyje atpažįstamu logotipu yra ne tik patogus, bet ir stilingas tavo kasdienės aprangos pasirinkimas. Išsiskirk ryškiomis spalvomis ar spalvingais raštais, o gal pridėk šiek tiek šiuolaikiškumo ir laisvės su trumpu džemperiu, kuris išryškins tavo liekną ir grakštų liemenį. Adidas Originals džemperiai siūlo dizainų įvairovę nuo siaurų ir aptemptų iki laisvų „oversized“ modelių tam, kad kiekviena moteris galėtų išsirinkti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį stilių. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi kelias dešimtis skirtingų modelių, todėl tikrai galėsi išsirinkti. Kad paieška būtų dar paprastesnė, iš karto gali pasirinkti norimą spalvą bei dizainą - su užtrauktuku, kapišonu ar be jų. Išleidusi tik keliasdešimt eurų gali turėti nepamainomą drabužį, kuris tikrai negulės užkištas spintoje, o bus nešiojamas kasdien, nes kiekvienoje dienoje yra laisvalaikio ar sporto veiklų, kurioms ADIDAS „hoodie“ bus tinkamiausias pasirinkimas.

ADIDAS moteriški džemperiai tavo treniruotei

ADIDAS džemperiai yra sukurti taip, kad padėtų susikaupti darant apšilimą prieš treniruotę ir leistų jaustis patogiai ją baiginėjant. Todėl jie yra laisvi ir erdvūs, kad būtų patogu apsivilkti ant tavo sportinės aprangos. Megztiniai su užtrauktukais suteikia papildomo komforto, jei nori greitai atsilaisvinti ar save atvėsinti. Atkreipk dėmesį į papildomas detales, kurios padės tau sportuoti lengviau ir patogiau. Pavyzdžiui, mažas kišenes su užtrauktukais, skirtas susidėti daiktams, ar skyles nykščiams tam, kad rankovės išliktų vietoje ir netrukdytų. Papildomo komforto taip pat suteiks drėgmei pralaidus „Climalite“ audinys, kuris padės išlikti tau sausai net tada, kai sportuoji visu pajėgumu, o adrenalinas veržiasi per kraštus. Išsirink ADIDAS Originals džemperį ir suteik savo treniruotėms papildomo patogumo ir stiliaus.