CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Džemperiai moterims3

Peržiūrėjai visas kategorijos Džemperiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Džemperiai

Fila džemperiai – kaip išsirinkti tinkamiausią savo figūros tipui?

Fila džemperiai jau ilgą laiką yra mylimi daugelio moterų visame pasaulyje. Visgi, vis dar yra tokių, kurios mano, kad šie džemperiai joms netinka. Kartais tokia nuomonė yra susidaroma dėl to, kad Fila prekės ženklas atstovauja labiau sportinį stilių. Tačiau kartais moteris, vieną kartą pasimatavusi šio gamintojo rūbą nusprendžia, kad visi šio prekės ženklo megztiniai jai netiks, kadangi netiko tas vienas. Iš tikrųjų – reikia žinoti kaip tinkamai pasirinkti Fila džemperį, kad jis atitiktų kūno tipą, nes kitu atveju jis atrodys tikrai negražiai. Taigi, išsiaiškinkime, kaip teisingai rinktis megztinius, kad su jais atrodytum puikiai.

Fila džemperiai tavo figūros tipui

Daugelis panašių prekės ženklų siūlo daug skirtingų megztinių tipų, tad ir Fila džemperiai gali būti įvairių modelių. Svarbu mokėti atsirinkti, kuris modelis labiausiai tinka tavo figūros tipui. Vieną kartą tai išsiaiškinusi, vėliau galėsi ramiai pirkti šio prekės ženklo drabužius net nesimatuodama jų iš anksto. Jei turi mažą krūtinę, tau puikiai tiktų modelis su ryškesniu užrašu ant krūtinės, kapišonu arba išskirtine apykakle. Tuo tarpu, jei tavo krūtinė didelė, ieškok vienspalvio Fila džemperio su šiek tiek atviresniu kaklu. Jei esi šiek tiek apkūnesnė, rinkis lengvesnių medžiagų megztinį. O jei esi ypač liekna – didesnių apimčių, „oversize“ tipo modelis tavo kūnui suteiks šiek tiek daugiau apimties.

Fila džemperiai turi atitikti tavo ūgį

Fila džemperiai būna skirtingo ilgio: vieni gali būti trumpesni, o kiti – ilgesni. Tai priklauso ne tik nuo pasirinkto dydžio, bet ir nuo paties modelio. Jei esi ganėtinai aukšta, tikriausiai jau seniai pastebėjai, kad kone visi modeliai tau tinka. Tuo tarpu, jei tavo ūgis nėra didelis, nenuostabu, jei manai, kad Fila džemperiai – ne tau. Taip yra dėl to, kad ilgi džemperiai neaukštas merginas padaro vizualiai dar žemesnėmis ir jų kojos atrodo labai trumpos. Aukštoms merginoms tai paprastai netrukdo, tad joms tinka daugelis skirtingų dizaino tipų. Jei nesi aukšta, geriausia rinktis patrumpintą modelį.

Fila džemperiai turi atitikti tavo kūno proporcijas

Kaip jau išsiaiškinome, Fila džemperiai gali būti skirtingo ilgio. Taigi, tam, kad išgautum puikų įvaizdį, prieš matuodamasi džemperius išsimatuok savo apatinės bei viršutinės kūno dalies ilgį. Šie matmenys padės tau dar lengviau išsirinkti tinkamiausią drabužį savo kūnui. Apskritai, geriausia, jei megztinis pasibaigs ties klubų kaulais. Taip tavo kojos neatrodys vizualiai trumpesnės nei yra iš tikrųjų, pabrėši dailius moteriškus klubus ir tuo pat metu jausiesi patogiai.