CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Džinsai moterims10

Peržiūrėjai visas kategorijos Džinsai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Džinsai

Wrangler džinsai – kodėl daugelį metų jie išlieka nepamainoma klasika?

Wrangler džinsus gamina Amerikos įmonė Wrangler, kuri jau apie šimtmetį rūpinasi tuo, kad vyrai ir moterys visame pasaulyje galėtų dėvėti patogius ir stilingus džinsus. Įmonė pradėjo savo veiklą su tikslu gaminti darbo drabužius žmonėms, kuriems svarbus rūbų ilgaamžiškumas bei patogumas. Taip buvo sukurti pirmieji šio prekės ženklo džinsai, o visai netrukus juos pamėgo ne tik darbininkų klasė, bet ir aukštojo visuomenės sluoksnio atstovai. Net ir šiandien, būtent šio amerikiečių gamintojo džinsai yra laikomi vienais kokybiškiausių bei geriausių rinkoje, tad daugelis moterų nedvejodamos renkasi juos.

Wrangler džinsai – kuo jie ypatingi?

Kai žmonės kalba apie džinsų madas ir prekės ženklus, kiekviename pokalbyje būtinai yra paminimi Wrangler džinsai. Jie yra mylimi daugelyje pasaulio šalių dėl to, kad yra itin minkšti bei patogūs ir visuomet išlieka stilingi. Jau daugelį metų šis prekės ženklas yra lyginamas su Levi‘s ir Lee, kurie taip pat užsitarnavo aukštas pozicijas tarp džinsinių rūbų gamintojų. Šie džinsai tinka daugeliui skirtingų figūros tipų, puikiai priglunda prie kūno ir pabrėžia visus privalumus. Jei nori, kad tavo užpakaliukas atrodytų taip, lyg ilgą laiką sportavai sporto salėje – tau tikrai reikia bent vienos poros šių džinsų. Jie yra ilgaamžiški, tad net po daugelio skalbimų išliks tobulos formos ir nepraras spalvos. Maža to, jie yra tamprūs, tad su jais patogu išbūti net ir visą dieną.

Džinsai Wrangler – prekės ženklo istorija

Kai džinsus Wrangler gaminanti įmonė tik pradėjo savo veiklą ir sukūrė prekės ženklą, jie norėjo gaminti drabužius kaubojams ir darbininkams. Tai vyko 1940 metais, kai pasaulyje vyko antrasis pasaulinis karas. Tuo metu mados buvo svarbios, tačiau žmonės vis tiek koncentravosi ties išvaizda kur kas mažiau nei tai daro dabar. Laikui bėgant kito žmonių poreikiai, o džinsų dėvėjimo tendenciją pastebėjo miesto stileivos bei aukštuomenės damos. Šį drabužį visi taip pamėgo, kad galiausiai prekės ženklas ėmė gaminti džinsus ne tik darbininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Šiomis dienomis yra kuriami naujausias mados tendencijas atitinkantys modeliai, tačiau yra išlaikoma medžiagos bei siuvimo kokybė.

Wrangler džinsai internetu – ar galima įsigyti pigiau, nei fizinėje parduotuvėje?

Daugelis žmonių mūsų laikais žino, kad tam tikrus drabužius įsigyti pigiau galima elektroninėse parduotuvėse. Wrangler džinsai internetu taip pat dažniausiai yra kur kas pigesni. Elektroninėse parduotuvėse gali sulaukti specialių pasiūlymų, kurių metu visiems džinsams yra taikomos išskirtinės nuolaidos. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje dažnai skelbiamos akcijos įvairioms prekėms, tad jei kartas nuo karto užsuksi pasižvalgyti, tikrai rasi nuolaidą ir šiam prekės ženklui.