CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Kelnės moterims41

Peržiūrėjai visas kategorijos Kelnės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Kelnės

ADIDAS ORIGINALS kelnės moterims – ir sportui, ir laisvalaikiui

Adidas vardas jau dešimtmečiais yra vienas žymiausių tiek tarp sporto profesionalų ar mėgėjų, tiek tarp stilingų įžymybių ar šiuolaikiškų urban stiliaus mėgėjų. Ieškai naujos aprangos sporto treniruotei ar nori modernios detalės kasdienėje aprangoje? Adidas sportinės kelnės yra vienareikšmis atsakymas į tavo paieškas. Sportas užima vis svarbesnę vietą šiuolaikinės jaunos moters gyvenime. Sportinė apranga jau peržengė įprastų savo funkcijų ribas ir tampa mados akcentu laisvalaikio ir net proginėje aprangoje. Ženklo paveldu tapusios trys juostelės vis dar diktuoja kokybės ir mados tendencijas. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali rasti tradicinių, įprastų bei inovatyvių Adidas Originals kelnių moterims modelių.

ADIDAS moteriškos kelnės – nes tu nusipelnei kokybės

Tikriausiai neįmanoma sugalvoti reikalavimų, kurių negalėtų patenkinti Adidas sportinės kelnės moterims. Jos pasižymi itin plačiu spektru modelių, spalvų, dizainų, medžiagų. Patinka tamsios spalvos, o gal pirmenybę teiki šviesiems atspalviams? Nori pakerėti aplinkinius savo drąsa ir ryškumu arba nustebinti unikaliais raštais? Viskas įmanoma! Adidas siūlo įvairiausius vienspalvius ar ornamentais papuoštus moteriškų kelnių modelius. Išsirinkusi spalvą, gali toliau rinktis iš skirtingų kokybiškų medžiagų. Populiariausios iš jų yra prigludusios medvilninės kelnės iš švelnios tekstilės, kurios yra labai patogios, nes yra tamprios ir elastingos, praleidžiančios orą bei sugeriančios drėgmę. Taip pat gali rinktis itin kokybiškas nailonines – stipraus audinio, patvarias, labai atsparias dilimui ir dėl to ilgaamžes kelnes. Nesvarbu, kokie tavo prioritetai ir norai – kokybė yra garantuota, išsirinkus bet kurias iš jų.

ADIDAS kelnės sukurtos kiekvienai iš mūsų

Kartais yra labai sunku atrasti prekinį ženklą, kuris tiktų būtent tau. Tačiau Adidas išsprendžia šią dilemą, nes siūlo pačius įvairiausius pasirinkimus, todėl tobulą modelį sau gali atrasti tikrai kiekviena. Adidas sportinių kelnių kategorijoje rasi ir trumpus šortus, ir aptemptas tampres ar laisvas ilgas sportines kelnes. Taip pat visai nesvarbu koks Tavo sudėjimas – ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi pačius įvairiausius dydžius, nuo 34 iki 48 dydžio. Prie savo sudėjimo gali priderinti ne tik dydį, bet ir dizainą – su aukštu ar vidutiniu liemeniu, plačia ar siauresne liemens juosta, prigludusias ar laisvas. Negali apsispręsti, kaip nori atrodyti šiandien? Neapribok savęs ir papildyk savo spintą skirtingais Adidas sportinių kelnių modeliais, kurie leis tau sukurti savo įvaizdį ir nuotaiką kiekvieną dieną, tiek pakeliui į treniruotę, tiek į susitikimą su draugais.