Suknelės pigiau – pažadėk sau atrodyti žavingiau!

Kad ir kokie tau patogūs džinsai, pasinaudok moteriška privilegija ir dažniau puoškis suknelėmis – juk dabar tam ypač palankus metas, nes ABOUT YOU siūlo įsigyti madingas, išskirtinio grožio sukneles pigiau. Nuo viliokiškai trumpų iki elegantiškų ilgų, nuo vėjyje plazdančių, lengvų vasarinių iki maloniai šildančių vėsią dieną megztų, nuo neįpareigojančiai mielų kasdieniškų iki rafinuotų ir subtiliai puošnių – surask tą vienintelę suknelę, su kuria jaustumeisi savimi, ir tikrai neliksi nepastebėta.

Kokio ilgio rinktis? Trumpai apie trumpas

Kiekvienas ilgis turi savų privalumų ir kuria visiškai skirtingus tavo įvaizdžius, tad nebijok išbandyti skirtingo modelio ir stiliaus sukneles. Mini suknelės visuomet atrodo jaunatviškai ir lengvai, o prie tokių suknelių dera tiek aukštakulniai, tiek sportiniai laisvalaikio bateliai. Su trumpa suknele gali atrodyti ir žaviai, ir subtiliai, net jei ji bus vos aukščiau kelių. O jei negali pasigirti ilgomis kojomis, šios suknelės kaip tik tau – kartu su aukštakulniais jos turi stebuklingą galią „pailginti“ tavo kojas. Nesikuklini atidengti savo kojas? Esi nusiteikusi nuotykiams? Išsirink vieną tokią trumpą vilioklę iš suknelių internetu pigiau.

Vidutinės ir ilgos suknelės

Pabrėžk savo moteriškumą vilkėdama suknelę iki kelių – su šio ilgio suknele darbe visuomet jausiesi saugiai, o mieste ar vakarėlyje sukursi rimtą ir elegantišką įvaizdį. Pridengus kojas pusilge suknele, lengvai nukreipsi dėmesį į viršutinę savo kūno dalį, tad net palikusi viršų – pečius ar krūtinę – atviresnį, vis dar išlaikysi savo aprangoje subtilų ir skoningą balansą. O jei nori pasijusti tikra deive ar tiesiog užvaldė romantiška nuotaika, tuomet ilga plazdanti suknelė gali būti tau geriausia dovana. Ilgos suknelės atrodo nuostabiai bet kokiai figūrai, o patogumu joms neprilygs joks kitas rūbas. Jei keliauji atostogauti prie jūros, taip pat peržvelk siūlomas sukneles pigiau, nes bent vieną tokią privalai turėti savo lagamine!

Mažos juodos suknelės paslaptis

Jei esi pasimetusi spalvų ir modelių gausoje, turėtum žinoti vieną paslaptį, kuri gali išgelbėti tave tūkstančius kartų, kai nežinosi ką apsirengti, ir skoningai papuoš tave daugybei skirtingų progų. Tai mados klasika, tinkanti ir į vestuves, ir į laidotuves – su ja niekada „neprašausi“, nebūsi per puošni, visuomet atrodysi elegantiškai ir dailiai. Juoda trumpa suknelė yra vienas iš tų „must have“, kuris dar niekada nebuvo išejęs iš mados. Sumaniai priderinusi viršutinius rūbus, avalynę ir aksesuarus, galėsi ją vilkėti visais metų laikais, visomis progomis ar paprastą eilinę dieną. Būk tikra, kad ir tavo spintoje gyvena bent viena tokia maža juoda suknelė.