Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis

Viskas, ką turi žinoti
Apatinių skalbimo vadovas

Viskas, ką turi žinoti Apatinių skalbimo vadovas
Apatinių skalbimo vadovas405

Pakalbėkime apie tai, apie ką daugelis iš mūsų dažnai nekalba – kaip tinkamai prižiūrėti apatines kelnaites ir liemenėles, kad jos tarnautų kuo ilgiau. Taip, joms reikia ypatingo dėmesio, ir yra tam tikrų būdų, kaip gali skalbti apatinius drabužius, kad jie būtų visiškai švarūs ir ilgiau tarnautų.

Tinkamai atskirk skalbinius

Skirk šiek tiek laiko atrinkti apatinius drabužius nuo kitų drabužių, kuriuos planuoji skalbti, nes juos paprastai reikia skalbti skirtingose temperatūrose. Tada surūšiuok apatinius drabužius pagal spalvą: tamsius – su tamsiais, spalvotus – su spalvotais, o baltus – su baltais.

Viskas, ką turi žinoti Apatinių skalbimo vadovas

Naudok skalbinių tinklelį

Naudok skalbinių tinklelį liemenėlėms atskirti, kad išvengtum bet kokio vielučių sulenkimo, petnešėlių išsitampymo ar kitų kartu skalbiamų drabužių suplėšymo. Be to, tinklelis taip pat padeda lengviau rasti visus apatinius drabužius, kai juos reikia sulankstyti ir susidėti – genialu.

Viskas, ką turi žinoti Apatinių skalbimo vadovas

Pasirink švelnią skalbimo priemonę

Rinkis skalbimo priemonę, ant kurios užrašyta, kad ji yra švelni arba minkšta, o ne cheminė; tai bus labiau naudinga ir tau, ir tavo apatiniams drabužiams. Paprastai juose nėra stiprių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, baliklių, fosfatų ar fermentų, kurie gali pažeisti ir suardyti tam tikrus audinius, tačiau vis tiek atliks savo darbą.

Viskas, ką turi žinoti Apatinių skalbimo vadovas

Pasirink tinkamą temperatūrą

Skalbimo mašinoje aukštesnėje temperatūroje daug geriau sunaikinamos bakterijos ir mikrobai, todėl liemenėles ir kelnaites skalbk 60°C temperatūroje. Jei apatiniai drabužiai pagaminti iš švelnaus audinio, skalbk 40°C temperatūroje.

Viskas, ką turi žinoti Apatinių skalbimo vadovas
false