Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis

Išlaikyk gaivą
Sportinės aprangos skalbimo vadovas

Išlaikyk gaivą Sportinės aprangos skalbimo vadovas
Sportinės aprangos skalbimo vadovas206

Kad galėtum geriau pasirūpinti savo mylima sporto apranga, išvardijome kelis dalykus, kuriuos gali padaryti, kad treniruočių apranga atrodytų ir jaustųsi gaivi, o jos tarnavimo laikas būtų ilgesnis.

Tinkamai atskirk skalbinius

Atskirk sportinę aprangą nuo kitų drabužių, kuriuos planuoji skalbti. Rūšiuok juos pagal spalvas: tamsius – su tamsiais, spalvotus – su spalvotais, o baltus – su baltais. Tada išversk drabužius į kitą pusę, taip jie geriau išsiskalbs ir išsaugos spalvas.

Išlaikyk gaivą Sportinės aprangos skalbimo vadovas

Pasirink sportinei aprangai skirtą skalbimo priemonę

Sportinei aprangai skirtas skalbiklis egzistuoja ne veltui – jis sukurtas taip, kad naikintų natūralų kvapą ir giliai išvalytų drėgmę sugeriančius audinius ir sintetines medžiagas. Rinkis švelnesnį skalbiklį, kuriame paprastai nėra tokių aštrių cheminių medžiagų kaip balikliai, fosfatai ar fermentai, galintys pažeisti ir suardyti tam tikrus audinius, tačiau vis tiek atliks savo darbą.

Išlaikyk gaivą Sportinės aprangos skalbimo vadovas

Pasirink tinkamą temperatūrą

Sportinę aprangą skalbk šaltame vandenyje – maždaug 20°C arba 30°C temperatūroje. Karštas vanduo gali labiau pakenkti tavo sportiniams drabužiams nei padėti, nes dėl didelio karščio gali sumažėti drabužių elastingumas, jie gali susitraukti ir sutrumpės jų tarnavimo laikas.

Išlaikyk gaivą Sportinės aprangos skalbimo vadovas

Pašalink dėmes ir kvapus

Dėmes plauk rankomis su specialiu plovikliu ir švelniai patrink kiekvieną dėmę kempine. Norint pašalinti kvapus, visada gali naudoti gerą kvapų šalinimo priemonę arba purškiklį nuo kvapų, kad sporto įranga ilgiau kvepėtų gaiviai. Norint naudoti visiškai natūralią kvapų šalinimo priemonę, praskalauk skalbinius vandeniu su puse stiklinės baltojo acto. Atsisveikink su dėmėmis ir kvapais!

Išlaikyk gaivą Sportinės aprangos skalbimo vadovas
false