Visi produktai iš ADIDAS ORIGINALS908
Rankinė ant juosmens iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – alyvuogių spalva / balta, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

24,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS-XL
Sportbačiai be auliuko 'Ozweego' iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – alyvinė spalva / vilnos balta, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

119,00 EUR
yra įvairių dydžių
Megztinis be užsegimo iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – juoda / balta, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

54,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS-S
Sportbačiai be auliuko 'SUPERSTAR' iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – Auksas / juoda / balta, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

99,90 EUR
  • +28
yra įvairių dydžių
Sportbačiai be auliuko iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – juoda, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

89,90 EUR
yra įvairių dydžių
Šlepetės 'Adilette' iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – alyvinė spalva / balta, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

29,90 EUR
  • +19
yra įvairių dydžių
Sportbačiai be auliuko 'Supercourt' iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – juoda, Prekių apžvalga

ADIDAS ORIGINALS

89,90 EUR
  • +2
yra įvairių dydžių
Tamprės iš ADIDAS ORIGINALS, spalva – juoda / balta, Prekių apžvalga

-10 %

ADIDAS ORIGINALS

26,90 EUR29,90 EUR
Siūlomi dydžiai: XS-S, S, S-M

Adidas Originals - stilinga apranga su juostelėmis

Adidas jau nuo senų laikų žinomas Vokietijos prekės ženklas, išsiskiriantis patogiais sportiniais drabužiais bei avalyne. Jų išskirtinė produktų linija „adidas Originals“ siūlo kasdienę sportinę aprangą, tokią kaip sportbačiai, marškinėliai, džemperiai ir įvairūs aksesuarai. Ši linija yra retro stiliaus ir būtent tuo ji ir žavi savo gerbėjus. Išskirtinis bruožas - trilapio logotipas su juostelėmis, kurį anksčiau kompanija naudojo visai savo produkcijai, bet vėliau šis simbolis buvo dedikuotas būtent Originals linijai. Šioje linijoje rasi populiariuosius modelius, kurie siūlomi jau daugelį metų ir yra tapę klasika. Visa tai išryškina bendrą įmonės siūlomą individualumo paveldą. Norint geriau susipažinti su šios linijos produkcija bei jos unikalumu, verta peržiūrėti jų siūlomus produktus, kuriuos gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Čia rasi tinkamų stiliaus detalių ir moterims, ir vyrams. Tuo įmonė patraukia savo prekės ženklo gerbėjus visame pasaulyje.

Adidas - stiliaus išskirtinumas

Adidas unikalumas ir išskirtinumas jau daug metų traukia net ir pačias ryškiausias pasaulio žvaigždes. Net garsioji Kate Moss save vadino Adidas mergina, o tokios grupės, kaip Oasis ir Blur, firminius adidas Originals sportbačius padarė savo uniformos dalimi. Kas gi taip užburia žvaigždes ir paprastus vartotojus? Adidas drabužiai ir aksesuarai yra paprasti, bet tuo pačiu unikalūs ir tiesiog afišuojantys savo gamintoją. Net tokiose renginiuose kaip mados savaitė, kiekvienais metais sutiksi žvaigždžių, apsiavusių būtent šios linijos avalynę, ir net nekils klausimų, kas gamintojas, nes logotipas ir pavadinimas praneša apie save iš toli. Tai ir yra pagrindinis “cinkelis”, padedantis išsiskirti minioje. Tave visada pastebės, dėvintį Adidas Originals drabužius.

Adidas aprangos priderinimas

Adidas Originals linijoje tu atrasi populiariuosius treninginio stiliaus džemperius, kurie puikiai tiks kartu su gėlėta suknele arba paprastų kelnių pora. Sportines kelnes gali suderinti su baltais klasikiniais baltiniais. Tuo tarpu klasikiniai Kate Moss mėgstamiausi sportbačiai su juostelėmis pavers tavo drabužių stilių išskirtiniu. Pati linija nėra skirta tik jaunimui. Mada neturi jokių amžiaus ar lyties apribojimų. Nebijok eksperimentuoti. Dabar madinga kaitalioti sportinį ir klasikinį stilius. Jei nori pirkti rūbus pagamintus adidas „online“, ABOUT YOU parduotuvė ne tik siūlo didelį pasirinkimą, bet taip pat ir padės tau sukurti savitą, unikalų stilių. Balti, nieko neišsiskiriantys klasikiniai sportiniai bateliai, puikiai tinka prie klasikinio ar sportinio stiliaus aprangos. Megztinis su įžymiosiomis juostelėmis šonuose arba dideliu trilapio logotipu suteiks tavo aprangai žaismingumo. Jei nori seksualaus įvaizdžio, taip pat ne bėda. Gamintojai siūlo suknelę su atvirais pečiais, kuri suvilios ne vieną. O kur dar ryškiaspalvė apranga ir aksesuarai, kurie nuspalvina net pačią niūriausią dieną. Kad ir kokį variantą bepasirinktumei, šio gamintojo apranga žavės ir tave ir aplinkinius dar daugelį metų.

PayPalMastercardVisaApmokėjimas pristačiusOmniva
*Nemokamai iš visų tinklų. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.**Visos kainos nurodytos su PVM.
© 2021 About You AG & Co. KG