ADIDAS ORIGINALS logotipas
ADIDAS PERFORMANCE logotipas

Adidas batai stilingai, mėgstančiai išsiskirti iš minios moteriai

Stilingai moteriški adidas batai padeda išsaugoti savo unikalumą ir tuo pačiu patogiai rengtis. Šiuolaikiniame pasaulyje turbūt nerasite nė vieno žmogaus, kuris nežinotų adidas Originals prekės ženklo. Tai savito stiliaus - retro epochos apranga, pritaikyta šiuolaikiniam žmogui. Pačios aprangos detalės verčia atkreipti dėmesį į save - nepriklausomai nuo to, ar tai žymiausios juostelės, ar trilapio simbolis. Adidas batų modeliai yra klasikiniai, todėl nesutiksite iššaukiančių spalvų ar novatoriškų modeliukų. ABOUT YOU siūlo didelį įvairių batų modelių pasirinkimą, kurie įtiks net ir pačiam kaprizingiausiam pirkėjui.

Adidas batai - išskirtinumas arba kodėl verta pirkti būtent juos

Vieni iš geriausių pasaulyje - adidas batai - išsiskiria savo paprastumu. Ką gi tai reiškia? Jau daugelį metų kompanija siūlo adidas avalynę - nuo kasdieniškų sportbačių iki profesionalių bėgimo batų. Pasirinkimas tikrai yra labai gausus. Daugelis atletų ne šiaip sau renkasi būtent šį prekės ženklą. Ne tik dėl išskirtinio logotipo, bet ir dėl patogumo. Bėgimo batai yra lengvučiai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Siūlomos labai skirtingos spalvų kombinacijos - oranžinė, mėlyna, raudona ir kitos, kurias papildo įžymiosios juostelės. Tai ypač populiaru jaunimo tarpe. Dėvint šiuos batus, pamirši apie raumenų skausmus vaikštant ar sportuojant. Siūlomi įvairūs modeliai, pritaikyti moters gyvenimo būdui - skirti bėgiojimui, gimnastikai, vaikščiojimui, krepšiniui, futbolui ir taip toliau. Pats batas yra labai lengvas, kad jį nešiojančios moters kojos nepavargtų. Tuo pačiu metu novatoriškos technologijos kontroliuoja temperatūrą bato viduje, kad pėdos nei šaltų nei prakaituotų. Gamintojas tikrai pasistengė sujungti mokslo pasiekimus su kasdienio gyvenimo komfortu, kurį tikrai surasite ABOUT YOU parduotuvėje.

Adidas batai, užkariaujantys šiuolaikinių moterų spintas

Kompanija iki šiol yra pirmaujančiose pozicijose atletų ir paprastų vartotojų pasaulyje. Adidas batai moterims siūlo komfortą, garantuoja funkcionalumą ir yra sukurti tam, kad suteiktų jums visko, ko reikia kasdienai. Juk tai vokiečių inžinierių kūrinys. Galima paminėti kelis dėmesio vertus modelius iš adidas Original linijos. Cloudfoam Advantage sportbačiai - septyniasdešimtųjų stiliaus baltos spalvos modelis su juodomis juostelėmis. Komfortas tavo pėdoms ir elegancija. Superstar - lengva, plona oda, komfortabilus guminis padas ir vėl vyraujanti balta spalva. Edge Lux - adidas batai moterims, skirti bėgimui patalpose, lauko sąlygomis ant asfalto ir bekele. Jie sukurti tam, kad prisitaikytų prie individualios moters pėdos formos ir padėtų judėti. Medžiaga leidžia odai kvėpuoti ir sukuria jausmą, tarsi dėvėtum kojines. Ultimamotion bėgiojimo batai - pilnai priglunda prie sportuojančios moters kojos. Stan Smith odinukai - minimalistinis modelis iš akinamai baltos spalvos su nedideliu metalo spalvos elementu užkulnyje ir minkštos odos paviršiumi. Jie taip pat pasižymi trimis juostelėmis ir Stan Smith atvaizdu ant liežuvėlio. Kad ir kokį modelį pasirinktum ABOUT YOU parduotuvėje, visada turėsi komfortiškus batelius su žaismingomis juostelėmis.