Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš Calvin Klein Jeans583

Calvin Klein Jeans – jusles žadinantis minimalizmas

Calvin Klein Jeans nėra tik populiari drabužių ir apatinio trikotažo linija, tai tikras malonumo ir ribų neturinčios vidinės laisvės įkūnijimas. Dizaineris Calvin`as Klein`as, kuris ir įkūrė žymiuosius mados namus, dažnai yra laikomas pagrindiniu minimalizmo skleidėju mados padangėje. Calvin Klein Jeans produkcija savo visa esatimi teigia, kad šių mados namų prioritetas – drąsus, gundantis, o dažnai ir minimalus, estetiškumas. Tai jusles žadinantis prekės ženklas, kas neturėtų stebinti tų, kurie yra bent kiek susipažinę su jo istorija. Užtenka paminėti ne vieną skandalingą reklamos kampaniją ir darosi aišku, kodėl šio prekės ženklo vardas neatskiriamas nuo pojūčius žadinančio seksualumo. Apsinuoginę žymūs aktoriai ir modeliai, kurių kūnus dengia vien apatinis trikotažas, jau tapo reklamos pasaulio klasika. Kaip ir 1970 m. sukurtas vadinamasis PerCoat paltas su dviguba sagų eilute, plačiais atvartais ir šiek tiek sutrumpintu ilgiu. Jis tapo ne tik sezono hitu, bet ir beveik dešimtmetį stipriai įtakojo moteriškų viršutinių drabužių madą. Kaip ir daugelis kitų dizainerio kūrinių, o tarp jų ir Calvin Klein Jeans linija.

Calvin Klein Jeans užkariavo drąsių pirkėjų širdis

Calvin Klein Jeans neabejodami tvirtina, kad nesvarbu, kokį drabužių ansamblį norėtum sukurti: sudėtingesnį, sportiško ar laisvalaikio stiliaus, tu niekada neturėsi ieškoti kompromiso formai ar funkcionalumui. Unisex stilius; vyriškas švarkas, pritaikytas moteriai; itin aptempti džinsai, kurie tik Calvin`o Klein`o dėka iš darbo drabužių kategorijos persikėlė į madingų „must have“ daiktų sąrašą; atviras apatinis trikotažas... Galėtume šį sąrašą pratęsti, bet kad ir kokio ilgio jis bebūtų, akivaizdu, kad Calvin Klein Jeans užkariavo žmonių širdis tiek laisvę mylinčioje Amerikoje, tiek Europoje. Šiandien moterys ir vyrai su malonumu perka žymiojo dizainerio džinsus (vis dar aptemptus, atskleidžiančius visus figūros privalumus), aksesuarus bei apatinį trikotažą, siekdami pabrėžti savo individualumą ir seksualumą. Tai pasitikintys savimi, laisvi ir kartais net kiek įžūloki žmonės, turintys savo išskirtinį stilių.

Calvin Klein Jeans – kasdieniškai stilinga linija

Calvin Klein mados namai sukėlė ne vieną mados revoliuciją. Apie kai kurias jų jau kalbėjome. Tačiau bene garsiausia naujovė, įvesta mados chuligano Calvin`o Klein`o, yra unisex stiliaus sukūrimas 80-aisiais. Prekės ženklas pasiūlė tai, apie ką niekas iki tol nesusimąstė. Jis pristatė kolekciją – drabužius, kuriuos vienodai sėkmingai galėjo dėvėti tiek vaikinai, tiek merginos. Siekiant išgarsinti kolekciją, buvo išleista reklama, kurioje dalyvavo supermodelis Kate Moss ir reperis Markie Mark. Naujasis produktas buvo parduotas daugiau nei sėkmingai. Ir tai daugiau taisykle, nei išimti tapusi sėkminga Calvin`o Klein`o kolekcija. Kūrėjas visada žaibiškai reaguodavo į mados tendencijų kaitą ir operatyviai siūlydavo savo sprendimus. Pavyzdžiui, artėjant XXI amžiui, dizaineris buvo vienas iš pirmųjų, kuris kūrė ir propagavo militaristinio stiliaus drabužius, išleisdamas karinio stiliaus kelnes, paltus ir chaki spalvos sijonus. Calvin Klein Jeans linija siūlo kasdieniško ir minimalistinio, bet ne ką mažiau stilingo dizaino drabužius, kurie leis tau pamilti minimalizmą ir švęsti savo individualumą. Ši linija skirta jauniems džinsų mėgėjams, kurie nevengia ir lašelio seksualumo, bei ryškių detalių. Tapk drąsiu ir ribų nepaisančiu CK žmogumi su Calvin Klein Jeans!

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius Calvin Klein Jeans Juodojo penktadienio pasiūlymus moterims. Bet tai ne viskas – nepraleisk mūsų Juodojo penktadienio išpardavimo iš Calvin Klein Jeans skirto vyrams!