Calvin Klein logotipas
Calvin Klein Jeans logotipas
Calvin Klein Underwear logotipas
Calvin Klein Swimwear logotipas
Calvin Klein Performance logotipas

Kodėl mus taip vilioja Calvin Klein Underwear?

Calvin Klein Underwear vardas pasaulio stileivų galvose siejasi su kokybe, patogumu ir skoninga prabanga. CK apatiniai yra idealus pasirinkimas tiek ieškančioms klasikinių, tiek drąsių, šiuolaikinių fasonų. Jie kuriami taip, kad tiktų bet kokiai figūrą – ir dar labiau pagražintų kiekvieną tavo kūno linkį. Kad ir kokį modelį pasirinktum, gali būti tikra dėl jų kokybės ir ilgaamžiškumo. Šie apatiniai yra minkšti ir gerai prisitaiko prie kūno formų, užtikrindami maksimalų komfortą. Jų begalinė spalvų gama, dizainų įvairovė ir nepriekaištingas stilius nustebins ir nudžiugins net išrankiausią pirkėją.

Calvin Klein Underwear: ypatingas, gundantis ir revoliucinis

Calvin Klein – tai globalus gyvenimo būdo prekės ženklas, įkūnijantis drąsias, progresyvias idėjas ir gundančią, dažnai minimalistinę estetiką. Jų reklaminės kampanijos tikslingai siekia sujaudinti ir įkvėpti auditoriją įspūdingu dizainu ir provokatyviais vaizdiniais. Įkurta 1968 metais C. Kleino ir jo verslo partnerio B. Schwartzo, kompanija tapo viena amerikiečių mados lyderių savo švarios estetikos ir inovatyvių dizainų dėka. Ikoniška Calvin Klein Underwear linija yra kuriama su tuo pačiu subtilios, rafinuotos prabangos užmoju, kuris atnešė šiam prekės ženklui tarptautinę sėkmę. Drąsus ir funkcionalus mąstymas pelnė kompanijai apatinių drabužių revoliucionierių šlovę. 90-aisiais ji pristatė naujoviškus vyriškus apatinius: trumpikes – ilgų ir trumpų vyriškų apatinių hibridą, išpopuliarėjusias po drąsios ir jausmingos reklaminės kompanijos, kurios veidais tapo Markas Wahlenbergas (Marky Mark) ir Kate Moss. Šis CK išradimas tapo vienu svarbiausių dvidešimtojo amžiaus aprangos atradimų. Amerikiečių dizaineris pavertė apatinius statuso, o juos dėvinčius asmenis – sekso simboliais. Siaurikės, trumpikės, netgi apatinių atsisakymas: mados keičiasi kaip pavasario dangus. Tačiau legendinės kelnaitės, liemenėlės ir maudymosi apranga su Calvin Klein vardu ant žakardo juostelės lieka nenuverčiamais apatinių drabužių pasaulio valdovais.

Calvin Klein Underwear kokybė tavo nepriekaištingoms formoms

Kuo ypatingas šis ikoniškas prekės ženklas?

  • Išskirtine kokybe. Vienas esminių šių apatinių privalumų – nenurungiama kokybė. Švelnios, bet tvirtos medžiagos maloniai priglus prie tavo kūno, nepritrins, nesukris į beformę krūvą ir neribos judėjimo laisvės.
  • Neprilygstamas patogumas. Iki šiol nemanei, jog kelnaitės gali būti tokios patogios, kad net pamirštum, jog jas vilki? Su Calvin Klein Underwear šis nuostabus jausmas taps tavo kasdienybe. Nuodugnus vyrų ir moterų anatomijos išmanymas leidžia dizaineriams kurti patrauklius ir prabangius apatinius, kuriuos vilkėdama kasdien jausies kaip karalienė.
  • Kiekvienam amžiui ir kūnui. Aukštaūgė ar coliukė, sportiškų, laibų ar geidulingų formų – šie gundantys apatiniai visada suteiks tau prašmatnaus komforto jausmą.
  • Optimalus kainos ir kokybės santykis. Dar vienas svarbus aspektas, apie kurį vengia kalbėti kiti gamintojai, bet nesidrovi Calvin Klein Underwear: kaina. Viena iš svarbiausių CK Underwear savybių – jų kokybė ir patvarumas. Tad gali neabejoti: bet kuris produktas su CK etikete ilgainiui bus vertas kiekvieno už jį sumokėto cento.

Palepink save naujais Calvin Klein Underwear gaminiais!