Striukėms iki -30% PAPILDOMAI5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.

DICKIES – madingi drabužiai už prieinamą kainą

Prekės ženklas DICKIES pristato patogius ir stilingus laisvalaikio drabužius. Aptarsime kelis šio prekės ženklo kelnių stilius ir kaip prie jų derinti viršutinę aprangos dalį. Kaip kiekvienai moteriai, taip ir vyrui, savo drabužių kolekcijoje patogu turėti kelių stilių kelnes. Kiekvienas iš jų – praktiškas ir reikalingas, pabrėžiantis tam tikrą nuotaiką, skirtas vienai ar kitai progai. Pradedant rinktis drabužius internete, pirmiausia atkreipk dėmesį į jų dydį. Reikėtų pasimatuoti juosmens apimtį ir kelnių ilgį. Jeigu tai sudėtinga atlikti pačiam, išmatavimus gali nusižiūrėti nuo kelnių, kurias turi namuose, ir kurios tau tinka pagal dydį. Net jeigu nusipirkai netinkamų išmatavimų drabužį interneto parduotuvėse dažniausiai yra galimybė jį pasikeisti. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje „About You“ gali pasikeisti ar grąžinti prekę 100 dienų bėgyje. Šioje parduotuvėje rasi ir DICKIES gaminamus drabužius už prieinamas kainas.

DICKIES siūlo Chino stiliaus kelnes derinti su marškinėliais

Šio stiliaus kelnės yra kilusios iš karo drabužių. Dabar jos populiarios ir tarp vyrų, ir tarp moterų, dažniau nešiojamos pavasarį, vasarą ir rudenį. Chino gali būti skirtos kasdienai ar oficialioms progoms. Vyrai jas mėgsta, nes jos atrodo stilingai, o kartu yra patogios ir praktiškos. Chino kelnės pasiūtos iš medvilnės, šiek tiek aptemtos. Medvilnė suteikia komforto jausmą, prigludęs audinys pabrėžia juosmenį, kai kurie modeliai vos trumpesni nei įprasta ir atveria kulnus. Kai kurios DICKIES chino turi 2 % elastano, kuris suteikia tamprumo, medžiaga gražiau priglunda. Šio stiliaus kelnės gali būti derinamos su kitais šio prekės ženklo drabužiais – marškinėliais trumpomis rankovėmis, palaidinėmis, švarkais, megztiniais. Su tokia patogia, bet kartu ir stilinga apranga galima puikiai jaustis pasivaikščiojimų metu, einant apsipirkti, išgerti kavos su draugais.

DICKIES siūlo aprangą nuo galvos iki kojų

Laisvo arba kargo stiliaus kelnės panašios į chino savo audiniu, jos – taip pat medvilninės. Vis tik kargo kelnės yra tiesios, neaptemtos ir turi plačias prisiūtas kišenes, kuriose vyras gali laikyti beveik pusę savo turto. Šis modelis kilęs iš 1938 metų Didžiosios Britanijos kariuomenės dėvimų uniformų. Kišenės buvo pridėtos tam, kad kareivis galėtų įsidėti radijo imtuvą ar daugiau karinės amunicijos. Dabar kišenės išlikę daugiau kaip dizaino elementas. Šios kelnės gerai dera su kitais „DICKIES drabužiais, marškinėliais ar megztiniais, sportbačiais. ABOUT YOU e-parduotuvėje gali rasti šio prekės ženklo laisvalaikio stiliaus kelnes bei drabužius idealiai tiksiančius prie jų. Stilinga apranga leis tau jaustis laisvai, nevaržomai ir kartu madingai. Jeigu prie šių kelnių nori priderinti viršutinę dalį, puikiai tiks marškiniai. Ryškesnių spalvų ar languoti marškinėliai suteiks gyvumo ir išraiškingumo apatinei aprangos daliai. Taip pat prie jų gali nešioti megztinius be užsegimo ar baltus marškinėlius trumpomis rankovėmis. ABOUT YOU rasi daugiau šio prekės ženklo puikių, madingų drabužių, kurie tinka laisvalaikiui, darbui ar pasisėdėjimui miesto kavinėje. Jeigu kartais abejoji, kokio stiliaus aprangą pasirinkti, atmink, kad kartais gerai turėti kelių skirtingų stilių, tačiau svarbiausia, kad dėvėdamas rūbus jaustumeisi komfortiškai ir pasitikėtum savimi.