Gipsy: keli patarimai, kaip išsirinkti odinę striukę

Jeigu nesi abejingas gražiems ir kokybiškiems drabužiams, turėtumei žinoti apie Gipsy : vokiečių prekės ženklą kuriantį odinius drabužius. 2020 metų vasarai ir rudeniui dauguma mados „guru“ pataria rinktis ne tik klasikines juodas spalvas, bet nebijoti eksperimentuoti su kitais atspalviais. Be abejo, tavo spintoje turėtų būti bent viena klasikinė juoda odinė striukytė. Ją galima derinti prie įvairių drabužių, nešioti tiek oficialių progų, ties šeimos švenčių metu, tiek kasdienai. Tokią, sau tinkančią striukę kiekviena moteris ar vyras ras internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU įvedus į paieškos laukely prekės ženklo Gipsy pavadinimą. Kai jau turėsi klasikinio tipo švarką, drąsiai leiskis į spalvų pasaulį. Pagalvok, kokia spalva tau labiausiai tiktų? Prie kokių drabužių galėtumei derinti, pavyzdžiui, gaivaus ir šilto atspalvio, švelniai rožinį švarkelį? Jeigu turi nemažai drabužių vasarai ir rudeniui, kurie derės prie tavo išsirinktos spalvos, tuomet telieka užsisakyti tos spalvos Gipsy odinę striukę.

Rinkis tik natūralios odos striukę, o pasirinkęs Gipsy – niekada nesigailėsi

Odinė striukė turi daug pranašumų lyginant su dirbtinės odos, nes net po 5-10 metų ji vis dar atrodys gerai. Paskaičiuok, ar tikrai ji yra brangi? Štai Gipsy pagaminta „CASCHA“ moteriška odinė striukė su medvilniniu pamušalu be akcijos ABOUT YOU elektroninėje parduotuvėje kainuoja 159 eurus. Gali rinktis iš kelių spalvų gamos. Tai tikrai puiki striukė, su kuria jausiesi komfortiškai, stilingai ir laisvai. Sakykime, kad ją nešiosi 6 metus, nes klasikinis stilius tikrai neišeis iš mados per tiek laiko. Visą šį laiką džiaugsiesi puikiu, madingu, aukštos klasės drabužiu. Na, o jeigu įsigytumei dirbtinės odos striukę už 50 eurų, kuri atrodytų neblogai, tačiau savo patogumu ir išvaizda toli gražu neprilygtų odinei... Tokią striukę nešiosi kokius du metus, nes dirbtinė oda greitai nusitrina, susidėvi. Dabar, pati atsakyk į klausimą, ar 159 eurus kainuojantis kokybiškas drabužis, kurį dėvėsi 6 metus, yra brangu, ar nelabai?

Įsigijęs Gipsy gaminį galėsi visada pasikeisti į tinkamo dydžio

Gipsy kūrėjai pristato savo prekės ženklą kaip šiuolaikišką, skirtą aistringiems ir išsilavinusiems žmonėms. Jie rūpinasi savo reputacija, todėl gaminiai yra itin aukštos kokybės, meistriškai pasiūti iš geros odos. Niekada nepasigailėsi, pasirinkęs Gipsy vyrišką ar moterišką striukę. Kai atsisiųsi pasirinktą drabužį – būtinai pasimatuok. Striukė turėtų būti ne per daug aptemta. Gali iškelti rankas į viršų, virš galvos ir įsitikinti, kad drabužis nevaržo judesių. E-parduotuvė ABOUT YOU suteikia teisę grąžinti prekę per 100 dienų, tad tikrai neturėtum jaudintis, jei pasirinkai ne tą dydį, nes visada galėsi pasikeisti į tinkamą. Jei nori nusipirkti striukę pigiau, stebėk nuolaidas, pavyzdžiui, dabar minėtoje e-parduotuvėje daug modelių vyriškų ir moteriškų striukių gali įsigyti su nuolaida, taip pat ir iš Gipsy prekės ženklo kolekcijų.