Skip to main content

Atrask mūsų SEZONO NUOLAIDAS: Iki -70%5

Visi produktai iš HOLLISTER675

HOLLISTER – prekės ženklo istorija

HOLLISTER yra visame pasaulyje plačiai žinomas drabužių prekės ženklas, kuris kuria jaunatviškus drabužius paaugliams ir jauniems suaugusiesiems. Dar 2019 metais šis gamintojas buvo išrinktas vienu mėgstamiausių ir populiariausių tarp jaunimo JAV. Įmonė priklauso grupei Abercrombie & Fitch Co, o jų būstinė yra įsikūrusi Ohajo valstijoje, JAV. Šio prekės ženklo drabužius galima įsigyti daugelyje pasaulio šalių tiek internetinėse, tiek fizinėse parduotuvėse.

HOLLISTER prekės ženklo identitetas

Pirmoji HOLLISTER parduotuvė buvo įkurta prieš dvidešimt metų JAV, Ohajo valstijoje. Vėliau, kai verslas ėmė judėti pirmyn, buvo atidarytos dar keturios bandomosios parduotuvės kitose JAV valstijose. Įmonių grupė, kuriai priklauso šis prekės ženklas, teigia, kad jis buvo įkurtas Džono Hollisterio vardu, kai šis žmogus grįžo atgal į JAV po ilgų emigracijos metų. Nors šis „brendas“ dažniausiai yra asocijuojamas su banglenčių sportu, visgi įkūrėjai sako, kad šie drabužiai nėra skirti banglentininkams. Tikslingiau būtų sakyti, kad šie drabužiai yra skirti aktyvesnį gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms, kurie vertina patogumą, aukštą drabužių kokybę ir komfortą, o laisvą laiką mėgsta leisti aktyviai.

HOLLISTER – kaip jie plėtėsi ir vystė savo verslą?

Kai buvo atidarytos pirmosios HOLLISTER parduotuvės Amerikoje ir verslas pradėjo sektis, savininkai nusprendė plėsti savo veiklą ir atidaryti daugiau parduotuvių kitose pasaulio šalyse. Taip 2006 metais buvo įkurtos pirmos parduotuvės už sienos esančioje Kanadoje, Toronte. Parduotuvės buvo steigiamos didžiausiuose prekybos centruose, tad žinia apie naują rūbų prekės ženklą šalyje pasklido labai greitai. Taigi, žmonės greitai pamėgo šiuos drabužius ir verslas dar labiau plėtėsi. Galiausiai, buvo atidaroma vis daugiau papildomų prekybos vietų visoje Kanadoje. 2008 metais savininkai nusprendė plėsti savo veiklą ne tik Šiaurės Amerikoje, bet ir kituose žemynuose. Galiausiai, jie atidarė pirmąją parduotuvę Europoje, Londone. Kadangi ir Didžiojoje Britanijoje prekinis ženklas buvo labai mėgstamas žmonių, po šiek tiek laiko buvo atidaryta papildoma parduotuvė viename didžiausių visoje Anglijoje, Westfield prekybos centre. Kuo toliau, tuo daugiau miestų buvo įkurta šio gamintojo rūbų parduotuvė. Dabar Londone jau yra 28 HOLLISTER parduotuvės.

HOLLISTER šiandien

Šiuo metu pasaulyje yra virš 570 HOLLISTER parduotuvių. Prekės ženklas labai sparčiai vystėsi skirtingose šalyse. Pagrindiniuose pasaulio mados miestuose jis tapo labai mėgstamas skirtingo amžiaus pirkėjų. Šis prekės ženklas kuria itin aukštos kokybės džinsus, kelnes, marškinius, striukes, pižamas, maudymosi kostiumėlius, aksesuarus, kosmetiką ir net kvepalus. HOLLISTER nenustoja plėstis ir savininkai planuoja atidaryti naujas parduotuves daugelyje naujų vietovių. Maža to, kiekvieną sezoną yra išleidžiamos naujos drabužių kolekcijos.