Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis
Visi produktai iš Nike Sportswear571

Nike Sportswear - stiliaus klasika sportiškoms sieloms

Turbūt daugelis žino firminį ženklą Nike, kurį sukūrė JAV, Origone įsikūrusi kompanija Nike, Inc. Nike Sportswear yra kompanijos pasididžiavimas. Pati kompanija, sudėjus visus jos inovatyvius produktus, yra viena pirmaujančių pasaulyje sporto aprangos srityje. Viskas prasidėjo nuo avalynės, skirtos atletams ir tiems, kurie nori rengtis sportiškai. Nepatikėsi, bet kompanijos įkūrėjai yra du atletai, kurie norėjo patobulinti sportinę avalynę ir ją labiau pritaikyti sportininkų reikmėms. Įmonė taip pat pasinaudojo novatoriška strategija savo prekių ženklu pasirinkusi įžymius sportininkus, tokius kaip Michael Jordan, John McEnroe ir kitus. Taip pat garsus ir gerai žinomas yra jų šūkis “Just Do It ”. Artimiausiu metu kompanija ruošia naujovę - abonementą vaikams nuo 2 iki 10 metų amžiaus. Vaikai galėtų naudotis iki 100 skirtingo modelio batų porų už mėnesinį abonentinį mokestį. Tai būtų tikra naujovė sportinės avalynės rinkoje ir praktiškas sprendimas vaikų tėvams.

Nike Sportswear išskirtinumas sporto pasaulyje

Turbūt daugeliui kyla klausimas, kuo vienas gamintojas yra geresnis už kitą. Pavyzdžiui, kaip pasirinkti avalynę, jei dauguma sportinių batų atrodo panašiai. Nike Sportswear turi ne vieną išskirtinį bruožą. Pradėkime nuo to, jog Nike turi dinamiškiausią logotipą pasaulyje, labiausiai tinkantį sportinei aprangai. Viskas prasidėjo nuo bėgimo - tai viena iš pagrindinių šios linijos paskirties krypčių. Kompanija savo rinkodarai taip pat naudoja Jordan vardą bei „Atgal į Ateitį“ filmą. Bet svarbiausia, kompanijos įsitraukimas į krepšinį. Tai reiškia, jog visa NBA rinkodaros mašina pasitarnauja Nike kompanijai. Įmonė intensyviai bendradarbiauja su kitomis kompanijomis, kurdama savo novatoriškus gaminius, kurie pastoviai nustebina pasaulį. Taip pat Sportswear linijoje yra ne vienas retro stiliaus gaminys, pasižymintis ribotu leidimu, o tai labai žavi klientus. Visus šiuos gaminius kuria patys geriausi pasaulio dizaineriai, o reklaminės kampanijos sukuria nepamirštamus vaizdinius mūsų galvose.

Nike Sportswear, skirta profesionalams ir megėjams

Nike Sportswear išskirtinis dizainas sužavėjo daugelį. Nike online parduotuvės priartino mus prie pasaulio sportininkų mėgiamos aprangos, o štai ABOUT YOU pataria nesivaikyti madų, o kurti savo savitą stilių. Jei mėgstate išsiskirti iš minios, galime pasiūlyti ryškiaspalvius batelių modelius. Spalvotas ne tik sportbačių viršus, bet ir dalis pado, taip sukuriamas išskirtinis įvaizdis. Sportiniai kostiumai taip pat gali būti paprasti, juodi, klasikiniai arba spalvoti. Siūlomi ir tokie variantai, kurie tave paskatintų sportuoti, kaip, pavyzdžiui, kelnės su firminiu šūkiu “Just Do It”. Argi nesinori eiti sportuoti jas dėvint? Jei nori išsiskirti iš minios - ne bėda. Gamintojas siūlo pačias įvairiausias spalvų gamas. Tarkim, tampres iš trijų labai neįprastų spalvų - mėlynos, baltos ir rožinės. Tu visada būsi pastebėtas. Ir dar daug daugiau pagal tavo skonį ir nuotaiką.

Išbandyk gaminius iš Nike Air linijos bei populiarius Nike Zoom, NIKE Cortez arba Nike Air Force batelius!

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius Nike Sportswear Juodojo penktadienio pasiūlymus moterims. Bet tai ne viskas – nepraleisk mūsų Juodojo penktadienio išpardavimo iš Nike Sportswear skirto vyrams!