ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Ray Ban – vieni žinomiausių akinių nuo saulės

Ray Ban - italų prekės ženklas, įkurtas Amerikoje, džiugina pirkėjus iš viso pasaulio jau daugiau nei 80 metų. Ši įmonė kuria itin aukštos kokybės akinius nuo saulės vyrams, moterims ir vaikams. Visi jų akiniai turi apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir yra stilingi, tad šio prekės ženklo populiarumas ir toliau sparčiai auga. Pagrindinė Ray Ban būstinė yra Milane, pačiame mados sostinės centre, o iš pat pradžių buvo įkurta Niujorke.

Ray Ban siūlo pirkėjams platų prekių asortimentą

Ray Ban siūlo įvairių dizainų akinius nuo saulės, tad tikrai kiekvienas žmogus ras tokio tipo akinius, kurie jam patiks labiausiai. Svarbu paminėti ir tai, kad prekės ženklas siūlo ne tik akinius nuo saulės, bet ir paprastus. Visi akiniai yra labai aukštos kokybės, lengvi ir patogūs. Maža to, dažnai yra išleidžiamos naujos kolekcijos, kurias kurdami dizaineriai atsižvelgia į naujausias mados tendencijas. Asortimente rasi įvairių formų akinių – klasikinių, apvalių, ovalių, retro stiliaus bei kitokių. Tiek vyrai, tiek moterys visuomet atrodys stilingai jei papildys savo kasdienį įvaizdį šio prekės ženklo aksesuaru.

Trumpa Ray Ban įkūrimo istorija

Ray Ban akiniai pirmiausia buvo kuriami pilotams. Jiems reikėjo tokių akinių nuo saulės, kurie apsaugotų jų regėjimą nuo stiprių ultravioletinių spindulių bei intensyvios baltai mėlynos spinduliuotės. Pilotų regėjimas dažnai labai stipriai suprastėdavo po kelių metų darbo, tad reikėjo sprendimo, kuris padėtų apsaugoti jų sveikatą. Taip su laiku buvo sukurti legendiniai „Aviator“ akiniai, kurie idealiai tiko būtent pilotų darbui skrydžių metu. Praėjus keliems metams, šių akinių rėmelis buvo pakeistas iš plastikinio į metalinį ir juos imta pardavinėti ir paprastiems žmonėms. Šiuo metu, „Aviator“ linija vis dar yra viena populiariausių akinių nuo salės linijų visame pasaulyje.

Kodėl verta įsigyti bent vienus Ray Ban akinius nuo saulės?

Ray Ban jau daugelį metų yra laikomi vienais geriausių ir kokybiškiausių akinių nuo saulės gamintojų rinkoje. Taip yra tikrai ne veltui – jie turi itin stiprią apsaugą nuo saulės, padeda tausoti regėjimą, bet tuo pat metu yra ypač stilingi. Kokybiški akiniai nuo saulės visuomet kainuoja šiek tiek daugiau nei paprasti, tad ir šis prekės ženklas nėra pats pigiausias rinkoje. Visgi, tikrai verta įsigyti vienus kokybiškus akinius, kurie apsaugotų mūsų regėjimą, nei turėti dešimt prastų. Nors šio prekės ženklo akiniai nuo saulės nėra pigūs, tikrai galima rasti įvairių nuolaidų internete. Pavyzdžiui, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje dažnai yra taikomos nuolaidos šio prekinio ženklo produkcijai.